Büyük Lodos ve Toron'un süratlendirmesini beklediğim koşuda sonlarda iyi gelmesini beklediğim Malta Şahini ve Sınır Ötesi ikilisi de mücadelenin içinde olacaktır.

İlk koşusunu çok kolay kazanan Gipsy Dancer'ın kum pisti de yadırgamayacağı Adana'da iyi yarışlarını izlediğimiz Kentuckian ile anneden kardeş olmasından belli. Bu tayın bugün iyi koşmasını bekliyorum. Katıldığı son maiden yarışta oldukça rahat bir birincilik elde eden See You Again'in nefesi bu safkanın ensesinde olacaktır.

Şükranın Oğlu ve Newalehemo ikilisinin hemen arkasında yarışı takip edeceğine inandığım Karataş'lı Singapore Prensi ile son birinciliği gözl dolduran Kalaycıkaya ikilisi ön planda. Adalı Halil de düzlük üzerinde yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirmeye çalışacak olan bir diğer isim.


Günün en zor mücadelelerinden biri olan G3 Riydaniye Koşusu'nda her ne kadar Yılmabaşar kalitesi ile ön plana çıksa da yaptığı uzun yolculuk ve katıldığı son yarışın zorluğu düşünülecek olursa yıkmanın doğru olacağına inanıyorum. İkramiyeyi yükseltme açıcından da iyi olacaktır.

Ahmet Çelik'in Büyük Amed ile son yarışında ne yapmaya çalıştığını hiç kimse anlamadı. Önce dışa açıldı, sonra ayağını üzengiden çıkardı daha sonra ise enseye bastı. Bugün burada koşunun en şanslı ismi konumunda. Eksikleri bulunan Şahininoğlu kalitesi ile yazılmalıdır.


Son yarışında zorlanmadan fotoya süzülen Sake Bomb son ayaktaki favorim. Ancak Antonov'a yakın bir dostum '' Yarın yazmayan paraşütsüz uçaktan atlamış olur'' dedi.


2.8.4.7
8.4 // 11
4.3.1
7.4.3 // 11.1.5.8
2.7
5.6

17.28 TL
60.48 TL