Yeni Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriŞu anda moralim çok bozuk. Bir gün tahminlerim kötü olunca bu yaşımda bana küfürler edildi. Eskiden böyle miydi yeğen büyüğe saygı vardı. Bu densizlerin anasında babasında suç, büyütüp sokağa salmışlar. Ne yapmışım yeğen ben? Paranızı mı almışım. Müthiş bilgimle çıkardığım kuponlarımı paylaşıyorum ama yaranamıyorum. Daha bir gün önce iki bankom şov yaparken neredeydiler? Ama son gülen iyi güler yeğen benim adım sürpriz soyadım bomba unutma. Bakıyorum da bu densizler korkudan adını da saklıyor. Klavye delikanlıları çok yeğen it ürür kervan yürür bu böyle biline.

Tayyar yeğenim seni de Allah kurtarmış. Kırk yılın başında dayının tahminleri kötü olur onda da yetişememişsin. Ama sakın dünkü kötü kurgum seni yanıltmasın bugün müthiş hazırlandım haberin ola.

Adana'daki seyis yeğenim bana süper bilgiler verdi. Akşam tahminlerimi bekle yeğen pişman olursun. Bana istihbaratın yok diyenleri, yalancı diyenleri Allah'a havale ediyorum. Sen git paralı siteye üye ol densiz. Ayranın yok içmeye faytonla gidiyorsun sıçmaya. Benim canımı sıkma adını yaz hesabımızı görelim. Korkak tavuk gibisin ama ben senin kim olduğunu bilmiyorum. Düşmanlarımın paralı ajanısın. Sayfama girip küfürler yazman için günde ne kadar alıyorsan sana beş katını vereyim git onlara yaz. Senin gibi ciğersizler paranın köpeğidir iyi bilirim. Zamanında pavyonda garsonun cebine 50 kuruş sıkıştırırdım bana özel içkilerden getirirdi. Bu yolları iyi bilirim ben. Sen daha maydonoz yaprağıyken ben pavyonda fedai indiriyordum. Ama biz kimseye küfür etmezdik. Küfür korkakların işidir bu böyle biline. Yiğit adamın ağzı değil bileği konuşur. Varsa hesabın kapatalım ben bu yaşımda bile seni yere çarparım.

Neyse yeğen böyle ağzı lağım olanlarla sen de moralini bozma. Dayın onlara haddini bildirir merak etme. Sen bombalarımın tadını çıkarmaya bak.


Yeni Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

8.5.3.11.2.1.6.4
6.7.12.10.2
11.9
1 CEMCEM BANKO
5.13.1.8.11.7
2 SEPTEMBER WIND // 16.15.11.7

28.80 TL
144 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar