16 Aralık Kartal Uğur Bursa Altılı Ganyan Tahminleri
Bugün Bursa'daki dostlarımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde idmanı ve hazırlıkları iyi olan safkanlara takip ettiğimiz isimleri ilave ederek bir altılı ganyan şablonu oluşturalım.


16 Aralık Kartal Uğur Altılı Ganyan Tahminleri


Günün ilk ayağında Ankara'dan gelen Lucky Racer ve Büyük Kral sahada en çok güvenilen isimlerin başında geliyorlar.

Günün ikinci ayağında ise Bursa pistinde start aldığı koşularda sadece iki kez tabeladan düşen ve bir kez de kazanma başarısı gösteren Yedi Karanfil formda jokeyi Murat Gündüzeli ile favorim. İzmir'den takibimde olan Dinçbey ve ekürili Yiğitsoy'un yanı sıra mesafesinde Dökerbey, son koşusu ölçü olmayan formda Şahinter sırasıyla değerlendirilebilir. Koşunun sürprizini ise Muson Rüzgarından bekliyorum.

Günün üçüncü ayağına gelindiğinde mesafesinde Bursa Güzeli, yarış gören Mahperi ve form tutan Warrior Girl arasındaki mücadeleye mesafe biraz kısa olsa da İlaria ve Luçika tayı Sultans Ring ile formda safkan Still Waiting de katılabilir.

Günün dördüncü ayağında Altıncı His kazanmaya çok yakın duruyor. Ancak burada ikramiyeyi cazip hale getirebilecekleri duyumunu aldığım Hira ve Ünal Amca'yı da kuponuma ekleyeceğim.

Günün beşinci ayağında son koşusunda banko olarak değerlendirdiğim ancak 10 boy startta kalarak beni hayal kırıklığına uğratan Kobater'e olan inancım hala devam etse de Bursa'da çok güvenildiğini öğrendiğim Junior Zappa'yı alternatif tek olarak öneriyorum. Rakip ise elbette Kobater olacak.


Son ayağa geldiğimizde ise Nedim Akagunduz Ekürisi'ne hayranlığımı belirtmem gerekiyor. Özellikle Luçika 've Duygu Ece'den dolayı 've tabiki zamanında Ceremony ile olan gönüll bağım da var. Her şey bir tarafa kış aylarını, ıslak pisti ve koşarak form tutmayı seven Legend Ring'in beyaz bayrak ayna yapmasını bekliyor ve sizlere günün bankosu olarak öneriyorum.

6.4.1.2.3.7
5.7.11.9.3.8
1.3.5.6.9.4
3.9.1
5 JUNIOR ZAPPA // 6
3 LEGEND RING BANKO

77.76 TL

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. İyi geceler, Ankara yarışlarına ait galoplar yerine bugünkü İstanbul yarışlarına ait galoplar paylaşılmış. Emeğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarım.

    YanıtlayınSil
  2. 2.koşuda 1.koşu galopları var.

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)