14 Aralık İstanbul 6. Koşu Tay Analizleri

Daha önce analizlerine yer verdiğimiz safkanları (18 Eylül'den sonra yarış hayatına başlayan) sitemizin anasayfasında yer alan arama kutucuğundan bulabilirsiniz. Yahut Google'a safkanın ilk kez koştuğu tarihle beraber tay analizleri yazabilirsiniz. Örneğin; 16 kasım tay analizleri.

14 Aralık İstanbul 6. Koşu Tay Analizleri

HASAFET: YOUMZAIN taylarından LUCKY MOMENT yarış hayatının ilk sınavından birincilik çıkarmıştı. Ayrıca bu safkanın G1 koşularda ikinciliği ve G3 birinciliği bulunmaktadır. Bir diğer Youmzain tayı olan TİNİZ BEYİ de ilk koşusunda iyi bir performans sergileyerek sahadan ikinci olarak ayrılmıştır. Annesi REEMEYA hiç koşmamış bir BERNARDINI kızıdır.

İSMİHAN: STAR BIKE, VIVA LA VIDA, TAY BIKE, SABRET, SOLITAIRE gibi isimlerle anneden ve ROYAL BIKE ile tam kardeştir. Anne kardeşleri kısa mesafe kum yarışlarında söz sahibi olurken tam kardeşi Royal Bike ise uzun mesafeli çim koşularında başarı sağlamıştır.

KARA SÜLO: Her tip mesafede yarış kazanma başarısı gösteren TURAP ile anneden kardeştir.

REBELL YELL: Annesi SHAW AVENUE; BULDUM BAK ve CURVE gibi isimleri veren FANTASTIC YELLOW ile anneden kardeştir. Kura Ekürisi ise son dönemin yükselen atçılarından.

SCIFO: Annesi Pietra Quex'in anneden kardeşi MISS DESPINA; geçtiğimiz yılın başarılı taylarından HELGALEIN'i vermiş. Victory Gallop Perfect Storm'dan henüz iyi koşan bir tay vermedi.
Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.