17 Aralık Yeni Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan TahminleriŞu anda moralim çok bozuk. Sence neden yeğen? Bursa'da sakladığım bombam Özyel'i çıkarıp beni yatırdılar Kocaeli'de iki bankom şov yaptı ama sekiz at yazdığım yerde yazmadığım atı getirdiler. Bana TJK seninle niye uğraşsın diyorlar. Bana bak yeğen TJK benimle 38 yıldır uğraşıyor. Tevziyeyi almamam için elinden geleni yapıyor. Ama son gülen iyi güler yeğen. Tevziye çekini alıp Miami'den fotoğraf paylaştığımda TJKnın yüzünü görmenizi istiyorum. O zaman dayı sen neymişsin diyeceksiniz.Tek tesellim yeğenlerimden bazılarının bankolarımı kullanıp yakalamaları oldu. TJK ne yaparsa yapsın üstün altılı bilgim ziyan olmuyor. Bazı yeğenlerim diyor ki dayı Bursayı anladık da Saygon'u nasıl o kadar at arasında yazmadın? Yeğen kulakların mı sağır gözlerin mi kör anlamıyorum. TJK baktı benim iki bankom için hiçbir şey yapamayacak tam kara kara düşünürken hiç gelmeyecek atı getirdi. O gelmeseydi bende olmayan öteki at gelecekti yeğen. Yarışı iyi izle sonra dayına yazı yaz.

Yeğenim müthiş altılı bilgimle harika bir kupon yaptım. Mükemmelliğimi anlatmama gerek yok, istihbaratımın ne kadar olağanüstü olduğunu görüyorsun. Senin yapman gereken tek şey her gün sayfama girip verdiğim tüyoları tek tek oynaman. Ezeli düşmanım kel tahminci abiyle kebapçı usta bankolarım gelince ne yapacaklarını şaşırmışlar. İki acılı Adana bir duble rakıyla devrilmiş pontik tahminci abi. Daha onlara neler yapacağım yeğen yeni sezon açıldığında hazırladığım atları banko verdiğim zaman dillerini yutacaklar. Sen de onlar gibi olmak istemiyorsan dayının yolundan ayrılma tamam mı? Yoksa bana inanan yeğenlerimle paraları sayarken sen üçüncü sınıf meyhanede alkolik olursun haberin ola.

Tayyar yeğenim durmadan sayfama yorumlar yazıyorsun ama müthiş bankolarıma rağmen altılıyı yakalayamadın hala. Bence yeğenim sen altılı ganyan oynama artık. Lunapark'a git marlboroya çember at. Sayfama gir de 50-100 beğeni alan yazılarımın altındaki tutmuş kuponlara bir bak istersen. Sen balık sürüsüne olta atsan denizden terlik çekersin yeğenim bana öyle geliyor.

İstanbul bankom gelirse gerisini izlemeye gerek yok yeğen git kuyruğa gir eve müjdeyi erken ver.

17 Aralık Yeni Nalkapon İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1 UMURŞAH // 2.9.7
5.1.10.9.8.7
3.1.4 // 5
5 LIFE TIME BANKO
6.3.4.1 // 5
1 VICTORY SUN // 7.6.3.4

4.32 TL
144 TL


Yorum Gönderme

1 Yorumlar

Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)