En Son

Post Top Ad

13 Temmuz 2019 Cumartesi

13 Temmuz Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri
MADENCİ: Koştuğu grup yarışların arkasından şartlı koşuyu kazanan Madenci sonrasında kısa mesafede dördüncü oldu ama o gün 1200 metre kendisine çok kısa gelmişti. Bugün tam da mesafesinde koşacak olması bir tarafa, kilosu da müsait. Bu sebepten ilk sıradan yazılması gerekiyor. 

YELİZKIZ: İlk koşusunda çim pistte üçüncü olan Yelizkız, ikinci kez piste çıktığında kumda favori olmasına rağmen yedinci bitirmişti. Akın Sözen buna rağmen kısrağı yeniden tercihleyip binmiş. Onun da benim gibi kısrağın çimci olduğunu düşündüğüne inanıyorum. Sürprize de müsait bulduğum yarışta en şanslı gördüğüm safkandır.

SEMEND: Sanki bugünkü yarış tam da Semend'in istediği gibi koşulacak. Ön taraftaki tempocu atların rekabetinden son metrelerde en iyi biçimde istifade etmesini bekliyorum. Ankara'daki 26-1.08 derecesiyle de eğer gidişat istediği biçimde olursa kazanabileceğini gösteriyor. 

FİNESSE: Safkan bugün tam da istediği gibi bir grup bulmuş. Hasafet'in henüz yeteri kadar güçlenmediğini düşündüğümden ona liderliği bile bırakmayacağına inanıyorum. Galoplarının görünmemesine sebep olarak da Selim Kaya'nın gece çalıştırması olduğunu düşünüyorum. Her zamanki stili ve de gücüyle bu grubu geçeceğine inancım tam olup bankomdur. 

AYZA: Ayza, üstü üstüne kazandığı koşular sonrasında grup koşuda altıncı oldu. O gün hiçbir varlık gösteremedi. Zaten o grupta ne yapabilirdi ki? Bugüne baktığımızda daha dengi rakipleri var. Bursa'daki 25-52 çok rahat dereceli çalışmasındaki görüntüsü de iyi. Yarışın da hızlı gidecek olmasıyla şansı fazla. 

AĞCABEYİ // NAZZA: Ağcabeyi Bursa'dan geldi ve de gruptaki en tecrübeli at. Mustafa Çiçek de maidenden at çıkarmayı seviyor. Son ikicniliğinde de beğenimi kazanmış olmasıyla ilk sıradan yazılabilir. Üçüncü olduğu yarışında dikkatimi çeken Nazza da Ankara iç pistindeki çalışmalarında elde ettiği dereceleriyle formunu koruduğunu gösterenler arasında. 

Her türlü ekonomik sorun ve sıkıntıya karşın devam ettirdiğimiz ayakta kalma mücadelemizde bizlere destek olanlara teşekkürler. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

8.9.3.2.1
15.11.14.4.2.10
7.1.11 // 13
2 FINESSE BANKO
1.5 // 2.8
1.10.2.5

50.4 TL // 134.4 TL Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar