Ankara 8. Koşu Tay Analizleri
ANKA Anne-Baba bir kardeşi olan CELAL BEY koştuğu on altı koşuda sadece iki defa tabelaya girme başarısı göstermiştir. Anne kardeşi olan OTTOMAN SLAP Koştuğu altmış altı koşunun dördünü kazanırken on dokuz defa da tabelaya giriştir. Annesi SABİN Daha çok kısa-orta mesafeli KV ve GRUP Koşularda başarılı olmuştur.

ATLAS BEYİ Bu eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden günümüzde koşan ALL SHANTİ koşu hayatına İstanbul pistinde devam ettirmektedir. Daha çok uzun mesafeli sentetik kum koşularında başarılı olmuştur. Babası TORUK MACTO Koştuğu koştuğu dokuz koşunun altısını kazanırken üçünde ise tabelaya girme başarısız göstermiştir. Bu yıl aygırlık hayatına başlayan TORUK MACTO'nun sadece bir yavrusu bir koşu koşmuş ve tabelaya girememiştir.

JUST A DREAM Bu eşleşmenin ilk tayı, Koşan bir anne kardeşi bulunmuyor. Baba kardeşlerinden HAPPY VALENTINE Daha çok uzun mesafeli kum koşularında zaman zaman başarılı olmuştur, WHAT STHAT İse koştuğu sekiz koşuda bir defa tabelaya girmiştir. ATARA ATAR ise koştuğu sekiz koşuda tabelaya girme başarısız göstermemiştir. Nasıl koşacağını bizde merak ediyoruz.

PRENS HERO Bu eşleşmenin ilk tayı, Koşan bir anne kardeşi bulunmuyor. Baba kardeşlerinden göze çarpan safkan GEMİCİ Koşu hayatı boyunca sekiz defa koşup İkisi A3 Koşu olmakla beraber beşinden birincilik, ikisinden ikincilik, bir defada üçüncülük elde etmiştir.

DİYADİN Bu eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden TARRAGANO Koştuğu yirmi altı koşuda hiç yarış kazanmamakla beraber vasat geçen bir yarış hayatı vardır. Baba kardeşlerinden MY SECRET, GR1 YAVUZ SULTAN SELİM Koşusunda iki defa boy gösterip birisini kazanırken diğerinde ise ikincilikle ayrılmıştır. Nasıl koşacağını bizde merak ediyoruz.

GÜLDÜR YÜZÜMÜ Bu eşleşmenin ilk tayı, Anne kardeşlerinden MAVİ FIRTINA Koştuğu yirmi altı yarışta sadece bir defa kazanıp pekte parlak yarış hayatı olmamıştır. Diğer anne kardeşi olan HASKEFAL Koştuğu altı yarışta tabelaya girme başarısız göstermemiştir. Baba kardeşlerinden HEDBAN koştıuğu iki koşuda ikincilik elde ederken LİLYA iki koşuda tabelaya girmemiştir.

HATIN SEMİHA anne-baba bir kardeşi olan MISS ZEYNEP Koştuğu yirmi altı koşuda sadece bir defa kazanıp dokuz defa da tabelaya girme başarısı göstermiştir. Anne kardeşlerinden LA SANTA ROJA İlk çim maiden koşusunu 1300 metrede kazanırken, mesafe ayırt etmeksizin cim-kum koşularında zaman zaman başarılı olmuştur.

PEYOTE Bu eşleşmenin ilk tayı, anne kardeşlerinden TEMMUZ DENİZİ Kısa süren yarış hayatı boyunca koştuğu on üç koşuda sadece bir defa tabelaya girme başarısı göstermiştir. Baba kardeşlerinden göze çarpan safkan olan CELERİTAS parlak geçen yarış hayatında daha çok çim koşularında başarılı olmuştur. Sırasıyla DİŞİ TAY DENEME, KISRAK KOŞUSU, AYASOFYA Koşularından birincilikle ayrılmıştır. Kum pistteki performansını bizde merak ediyoruz.
Tıkla Git

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Lütfen yorum yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşın.