TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

28 Ocak Gizli Eküri Antalya Altılı Ganyan Tahminleri

28 Ocak Gizli Eküri Antalya Altılı Ganyan Tahminleri


Gizli Eküri At Yarışı Tahminleri

Gizli Eküri At Yarışı Tahminleri artık burada sizlerle buluşuyor...


Daha önce 6 yıl boyunca fikir ve görüşlerini yarış severlere ulaştıran, birçok sürpriz ve bomba ismi ön sıralarda önererek kazanmalarına destek olan Gizli Eküri at yarışı tahminleri artık Yarışan At'ta tahminlerine devam ediyor.

Yazarımız at yarışı tahminleri doğu illeri hariç olmak üzere tüm hipodromlarda yorum ve analizlerini sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıca yurtdışı yarış programlarında da yaptığı araştırmaların sonucunda detaylı bilgiler ışığında hazırladığı kuponu paylaşarak hiç tanımadığınız safkanlar hakkında kılavuzluk ediyor. Yaptığı tay analizleri ile ilk kez koşacak olan safkanların orjin bilgilerini, yakın akrabalarını, mesafeye yatkınlıklarını tek tek açıklayarak hem yarış günü hem de ileriki günler için bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.

At Yarışı Tahminleri en sevdiği atlar hakkında aynen şöyle diyor: ''Geçmişten günümüze yarış pistlerinden birçok şampiyon geldi geçti fakat bunlar arasında en çok ilgimi çeken Turbo ve Maracaibo; bir de İnvincible Son var ama Maracaibo'dan önde değil. Biri Arap diğeri İngiliz ve tek ortak noktaları isimlerini yarış pistlerine altın harflerle kazdıran doğuştan birer şampiyon olmaları. Turbo daha ilk yarışında bu pistlerin yeni Kralı benim dedi ve birkaç koşu sonrasında kendisi gibi kalite bir jokeyin usta ellerine teslim edildi. Halis Karataş'la adeta bütünleşen bu at hem uluslar arası hem de yerli yarışlarda fırtına gibi esti. Enternasyonel mücadelede Maktoum'un atına adeta nal toplattı. Maracaibo da Adana kumunda başladığı kariyerini Fanatik Koşusu ile süsleyip Erkek Tay Deneme ile taşlandırdı lakin Gazi koşamadı. Bu Atman Ekürisi için telafisi çok zor bir kayıptı. Ama daha da kötüsü yavru veremeden yaşama gözlerini kapaması oldu.'' 

Sitemiz tamamen ücretsizdir ve hiçbir üyelik işlemi yapmanız gerekmiyor. Sadece bizi yakın çevrenize tanıtmanız sizden tek talebimizdir. Dileriz büyük ikramiyelere el ele ulaşır ve kazanmanın keyfini çıkarmaya devam ederiz.

At yarışı tahminleri, altılı sonuçları, galopları, istatistikleri ve aklınıza gelen diğer tüm paylaşımlar için her gün bekliyoruz. 

Hayırlı işler, bol kazançlar dileriz. Şansınız bol bahtınız açık olsun.

Sihirli Kantarma ailesi daima yarış severin yanında ve sömürü düzeninin karşısında olmaya devam edecektir.

Etiketler

Yorum Gönder