29 Kasım Takip Listemizdeki AtlarDün yapmış olduğumuz paylaşımda yer verdiğimiz safkanlardan TRANSİT kazanırken BAŞYAZAR 7.55 ganyanla foto finiş önünde yarışı kaybederek üçüncü oldu.

ADANA'DA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ATLAR

YARIŞI BIRAKTI COELACANTHAE: Uzun aradan sonra iki koşu koşan safkanın çok daha üst gruplarda vermiş olduğu mücadeleler aklımızın bir köşesinde duruyor. Potansiyeli ve Adana'nın en başarılı aprantisinin üstünde olduğu da göz önüne alınırsa kupon yaparken üzerinde bir kez daha düşünülmesi gereken bir isim olduğu söylenebilir.

İKİNCİ OLDU ÇELEKAN: İlk startında son viraja girilirken yarış içerisinde bir sıkıntı yaşayarak devrilme tehlikesi yaşayan tayın tüm aksiyonu bozuldu. Ardından jokeyi yeniden toparlamaya çalışsa da çabaları tabela için yeterli olmadı. Son koşusunda ise viraj dönülür dönülmez jokeyi iç kulvara girmek istedi ama başarılı olamadı. Ardından dışa açılarak ataklarına hız verse de önde daha hazır iki rakibini yakalayamayarak üçüncülükte kaldı.
KAZANDI GEZGİNCİ: Orjin olarak ciddi bir potansiyele sahip olan tay ilk startında jokeyi Akın Sözen tarafından fazla sıkılmadı. Kazanabileceği yarışta burun farkıyla ikinci oldu. Bakibey ile aynı kan hattının temsilcisi olan safkana kuponlarınızı oluştururken dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar