En Son!

6/recent/ticker-posts

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri


27 Kasım Yeni Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

Şu anda moralim çok bozuk. Düşmanlarım harekete geçti ve İstanbulla Adana şovumdan sonra elbirliği yapıp Facemi kapattırdı. Kıskançlık krizleri, müşterilerinin benim bedava teklerimle kupon yapıp ikramiye alması, kimsenin artık onlara itibar etmemesi deliye döndürdü.

Kendime açacağım yeni Facebook hesabımla bir haftada üç bin kişiye ulaşıp gücümü herkese göstereceğim. O zaman düşmanlarım pes edip önümde diz çökecekler. Yeğenlerimin desteğiyle yapamayacağım şeyin olmadığını anladıklarında ayaklarıma kapanıp af dileyecekler. Onları Veliefendi'de ibreti alem için atın arkasına bağlayıp kum pistte sürüklerken çektiğim videoyla rezil edeceğim. Bana bakın densizler benim adım Nalkapon bunu unutmayın. Canım isterse Facebook'un sahibine Amerika'dan iki tek verip yolunu buldurur hepinizin sayfasını kapattırırım. Amerika'daki gücümü görmek için gavur yarışlarında vereceğim ilk kupona dikkat edin ne demek istediğimi anlarsınız. Benim her yerde gözüm kulağım var haberiniz ola.

Şimdi yeğenlerim aşağıdaki yere tıklayıp beni yeniden arkadaş olarak ekleyin her paylaşımımda yüz yüz elli beğeni olsun düşmanlarımla savaşım yeni başladı.

Müthiş İzmir teklerimle hepsini deliye döndüreceğim. Benim adım sürpriz soyadım bomba.

Yedili ganyan oynayan yeğenlerime de bir güzellik yaptım bugün.

İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİM

3 GRAY EMPİRE BANKO
2.1.3.5.4
1.2.6.11.10.4
4.3.1
3 İLKAAN BANKO
3.9.7.10.2.1
9 AKOYA PEARL // 2.6.12

32.40 TL
129.60 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar