09 Haziran Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri


Kısada başarısız olan Basralı yine istediği mesafeye çıkmış olmasıyla ilk sıradan yazacağım at olacak. Gördüğü yarışlarla Sour Times, son üçüncülüğünden sonra Kara Arda ve de çimde sürpriz beklediğim bir at olan Crazy Boy küçük kuponlara yetebilir. 

Adana'daki ilk koşusunda kazandıktan sonra bir de ikincilik yapıp İstanbul'da altıncı olan ama o günkü rakipleri zorlu olmasına rağmen son metrelere kadar önlerde kalmayı başaran Hanımcım yine kendi dengi atlarla koşacak. Bugün iyi jokeyler de İstanbul'da ama Ali Kaçmaz ve de Mehmet Akyavuz Adana'da kalmış. İkisinin de en az birer yarış alacağından şüphem yok. 

Bugünkü koşuda Vasily'ye önde rakip olarak Botanvadisi gösterilebilir ama Vasily de güçlü bir at. Botanvadisi'ne fırsat vermeden çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. Son metrelerde Flashing Girl ve Keremito da bir ikincilik mücadelesine girebilir. 

La Pregrina uzunda iyi koşan atlardan biri olarak gösterilebilir. Bugünkü yarışın koşulma şekli de çok işine yarayacaktır. The Black Stallion iyi yarışlar yaptıktan sonra üst gruplarla koştu ve de çok başarılı olduğu söylenebilir. Bugün de sonlara kadar öndeki mücadelenin içinde kalacağına inancım tam. Lionefe, Silent Cat'in anadan kardeşi ve de ilk defa koşacağı çimde sürpriz beklediğim bir at. Aynı şekilde Youngboy da çimde iyi koşacak atlardan biri. 

Herkese bol şans diliyorum.


Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

5.2.6.7.3
2.1.9.8 // 10.13
3 HANIMCIM // 2
1 VASILY BANKO
3.4.5.2
1.3.2.5.7.4.6.13

22.4 TL // 134.4 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar