TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

19 Ocak FATİH DEMİR İddaa Tahminleri

19 Ocak FATİH DEMİR İddaa TahminleriBİRKAÇ SANİYE İÇERİSİNDE YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ...


FATİH DEMİR


İDDAA TAHMİNLERİ


LÜTFEN BEKLEYİNİZ.

İstanbul'da ikramiye yönünden cazip olabilecek bir yarış programı mevcut. Özellikle ilk birinci, ikinci ve dördüncü ayaklardan sürpriz sonuçlar çıkma ihtimali yüksek duruyor. Bu ayaklarda elimizden geldiğince fazla safkana şans vermekte fayda görüyorum. 

TEMEL REİS: Uzun mesafede start aldığı ilk koşuda İvan Hoe, Dede Taşı ve Torun Rüzgar gibi rakiplerini geride bırakarak Şartlı 3 yarışta maidene veda eden tay uzayan her mesafede ne kadar iddialı olabileceğini gösterdi. Bugün ekürisinin de desteğini arkasına alacak olmasıyla denk grupta favorim.

İLGİLGE: 1200 -1500 metre mesafe arasında on birinciliği bulunan safkan son koşusunda zorlanmadan birinciliğe uzandı. Bugün grup biraz daha sertleşmiş olsa da devam ettirdiği formu ve başarılı aprantisiyle favori olarak öneriyorum.

SCİFO: Sürekli tabela içerisinde dolanan safkan katıldığı son handikap 15 koşuda El Gambo arkasından ikincilik elde ederken Namtar, Fairy Dancer ve Win Star Win gibi atları gerisinde bıraktı. Tırnağının ucuna getirilmiş olması ve grubun da denkliğiyle ön plana çıkıyor. Burada start alan ve dikkat çekmek istediğim bir diğer isim ise Adana'dan İstanbul'a getirilip çim pistte bir koşu gösterilen ve hakkında olumlu duyumlar aldığım Savaş Atı. 

LEXİNGTON FIRE: Orjin bakımından çok iyi olan tay ilk startında deneyimli rakibine foto finiş önünde mağlup olmuştu. Bu kez hem hazırlıkları daha iyi hem daha deneyimli hem de eküri avantajı bulunuyor. Koşu içerisinde bir aksilik yaşamaması halinde jokeyi Halis Karataş idaresinde koşudan birincilikle ayrılmasını beklediğim safkanı alternatif tek olarak öneriyorum. İlk startında Oddjob gibi sert bir rakibin arkasında ikinci olurken 1.13 gibi bir derece gerçekleştiren Urashan favorinin kötü koşması halinde devreye girecektir. 

BELEKİ: Altı kez koşup dört birincilik elde eden Grup 3 koşu galibi Yes Of Afrika ile anneden kardeş olan kısrak henüz on bir kez piste çıkmış olsa da hiç birinciliği yok. Fakat özellikle son koşularında üst gruplarda sergilediği performansla gerçek gücünü sahaya yansıtmaya başladığını söyleyebiliriz. Bugün önde gidecek rakiplerinin çokluğu sebebiyle koşunun tempo olarak işine yarayacağını düşünüyor ve uygun sıkleti ile günün bankosu olarak öneriyorum.Etiketler

Yorum Gönder