02 Haziran Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


Golden Pass ilk iki yarışındaki aksiyonlarla bize uzunda daha iyi koşacağını gösterdi. Şimdi mesafe 300 metre daha uzamış ve de yarışın koşulma şekli de ona çok yarayacak. Kaçacak olan Rey'i kendinden fazla uzaklaştırmadan viraja doğru liderliği alarak kazanacağına inanıyorum.

Grey Cloud takibimde olan ve de sürpriz beklediğim bir at. İzlediğim çalışmasında da beğenimi kazandı. Tam da mesafesinde koşacak. 2100 metrede daha da zor bir grupla koşmak yerine bu rakipleri seçmiş olmasıyla benim daha da dikkatimi çekti. 

Halis Karataş'ın seçerek bindiği Kızım Azra da İstanbul'da üç defa koşup iki defa ikincilik bir kere de dördüncülük yaptı ama bütün bu yarışları kısadaydı. Uzunda daha iyi koşan safkan bu defa tam da kendisine göre rakiplerle koşacak. Küçük kuponlarda tek yazılabilir.İkinci altılının ilk ayağı olan beşinci koşuda, kısa mesafede sürpriz bir at kazanabilir. Bu mesafelerde çok iyi koşan Yağızınoğlu, evvelki sene sürat koşusunda dördüncü olan Winchester, daha evvelki senelerde çok daha iyi atlarla karşılaşan Power Love ve de hafif kilosuyla Makambo bu ayakta şans tanıyacaklarım.

Grup 3 yarışta Aşemez benim ilk sıradan şans vereceğim at olacak. Sentetikte koştuğu iki yarışı da kazanan Taşkır, Karataş'ın bindiği Akkula, yine sentetikte çok iyi koşan Şahinter,le bu ayağı geçeceğim. 

Grup koşudan sonra katıldığı iki yarışı da kolayca kazanan Azant tekrardan zayıf rakipler seçti. Hem de bu defa mesafe de daha uzun. Yarışın koşulma şekli de istediği gibi olacak ve de çok hızlanmayacak. 28 - 1.09 - 1.23 çalışmasındaki iyi derecesiyle formda olduğunu göstermesiyle bugün tekrar bankom olacak. 

Son ayakta ilk sıradan yazacağım at gördüğü yarışla nefes açan Miss Turbo olacak. Ankara kumunda yaptığı 27 - 41 çok rahat galobu, iyi orjini ve de bu grubu gücünün yeteceğine inanmamla favorim. Akın Sözen'le iyi anlaşan Camgöz de çimde daha iyi koşacağını düşünmemle küçük kuponlara girebilir.


Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.7.9.2.8.10
3 GOLDEN PASS BANKO
5.3.2.1.6
1 KIZIM AZRA // 3.6
5.4.7.9
3.7.4.5.2

42 TL // 126 TL 

2. ALTILI

5.4.7.9
3.7.4.5.2
3.7.1.5
6 AZANT BANKO
4.9.5.1.2.3
10.3 // 9.1

63 TL // 126 TL 
Yorum Gönderme

0 Yorumlar