Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün sana müthiş bir kurgu verip cebini şişirmem an meselesi. Dünkü Çanakkale mesajım bazı kesimleri çok rahatsız etmiş. İngiltere İstihbaratı'ndan ünlü ajan 007 Ceymis Bond'un peşime takılmış olması mümkün. Gece kahveden eve dönerken arkamda bir gölge tespit ettim. Bir anda kayboldu. Kelle koltukta geziyorum haberin ola. 

Bakıyorum da bugün iki müthiş bankom Atardamar'la gizli bankom Nikki Run koşuyor. Anlayacağın resital var yeğenim. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bugün çok açık konuştu. Kıriptolu gizli mesaj işine girmedi. ''Dayım TJK Reisi de, Rotşiller Ailesi de, Urfalı köy ağaları da bugün müthiş bankon Atardamar'â oynayacak. Sana düşen onun yanına at yazmamak. Nikki Run'ın da kazanması mümkün ama üstün altılı bilgine de güvenmem söz konusu. Verdiğin iki atı da yazıp cebimi şişirme peşindeyim.'' 

Artık sana düşen de ganyana gidip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu oynamak. Sonra da akşama kadar yavuklunu yanına alıp gezip dolaşmak. Saat 9 gibi bir ganyanın önünden geçerken de tevziyeden senin için kopardığım parçanın tahsilatını yapmak. Gözlerinden öperim şansın bol ola. 

Yeğenim hala müthiş kurgumu söğüşleyip sayfamdan çıktığın söylentileri doğru mu? 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.3.5.1.2.9.6.7
3.6.1.5
6.10.9.3
5.2.3.7
3 NIKKI RUN // 9.4.1
4 ATARDAMAR BANKO

35.84 TL // 143.36 TL