31 Mayıs Foto Finiş Bursa At Yarışı tahminleri
Dün Torosdağı'na inanmakla çok büyük hata yaptım. Üçüncü ayakta Gazibora Khan'ı banko bırakıp, Torosdağı'nın orayıda iki atla geçerek oyunu bulabilirdim. Bana ders olsun. Herkese bol şans diliyorum..

Benim son zamanlarda takip ettiğim Çetinsu iyi koşular sergileyerek sonuç almaya da çok yakın yarışlarıyla güvenimi boşa çıkarmayacağını düşünüyorum.Kocaeli pistinde önünde bir rakibi devrilip jokeyini atmasaydı Baraarif'i geçecekti. İzmir'de kısa mesafeli bir koşuda Ananiya'nın ardına ikinci olduğu koşuda ve dönüş yaptığı ve tekrar pistine çıktığı Kocaeli'de İsmail Dinar'ın hataları sonucu daha iyi sonuçlar alacağı yarışları istediği şekilde bitirememişti. Safkanın son koşularını değerlendirildiğimizde tek eksiği iyi bir jokey tercihiydi. Bursa'da bulunan mevcut jokeyler içerisinde idare edebilecek Furkan Çetinsu'ya iyi binecektir. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

Mıster Point Yunus Emre Yüksel'le ikide iki yaptığı pistte ön tarafta kimseye şans vermeden kazanabilir. Hazırlıkları yeterli olan Baby Azra kalitesi kadar koşarsa araya karşın rakibi olur. Bir koşu gören Monaco pisti tanımasının yanı sıra çim pistte iyi sonuç alabilir. 

Günün son koşusunda Parsalı Atakan uzun mesafeli kum yarışlarında heran sonuca gidebilecek bir at olduğundan ilk sırada şans veriyorum. Mekanik'te form yakaladıktan sonra ilk defa uzun mesafeye çıkacak. Run For The sun tam uzun mesafe kısrağı. Başlangıçta aldığı birinciliğin devamını getirmesede bu ayakta önereceğim isim olarak şablonuma yazacağım.
NORMAL ALTILIM

2.1.5.9.7
6-ÇETİNSU
2.3.8
5.2.6
6.1.8
6.11.7

ALTILIM

2.1.5.9.7
6-ÇETİNSU
2.3.8
5.2.6
6.1.8.2.5
6.11.7.5.10.15.1

108 TL 


Yorum Gönderme

0 Yorumlar