18 Kasım Tay AnalizleriAz yarış koşmuş ve daha önce sitemizde orjin bilgilerine yer vermediğimiz tayların incelenmesine ait sonuçlar aşağıdaki gibidir.

KOCAELİ TAY ANALİZLERİ

İNGİLİZLER

İMPARATORE: Anne kardeşi BLACK SWOOD Tay Deneme Koşusu'na iştirak etmiş ancak koşudan altı safkan arasında altıncı olarak ayrılmıştır. Diğer anne kardeşi Kuzgun ise 1200 metre kum ve çim pistte toplam iki yarış kazanmıştır.

BEGOŞ: Yarış hayatına bu yıl başlayan ve koşmuş olduğu dokuz koşunun ikisini Kocaeli pistinde olmak üzere toplam üçünü kazanan AUF WİEDERSEHEN ile anneden kardeştir. REY DE CAFE'nin koşan ilk taylarından olmakla beraber en başarılı kardeşi Kahraman Ekürisi adına start alan UNTOUCHABLE GIRL'dür.

YİĞİDİN KIZI: Babası VENTO, Cihanım  ve Büyükağa ile anneden kardeştir. Yarış hayatı boyunca dokuz kez start almış ve ikisinden galip ayrılmış bir safkandır. Annesi HELLO MAMA ise gelişimini erken tamamlayıp ilk koşularında başarı sağlayan bir kan hattından geliyor.

ZERŞİNA: Bugüne kadar koşmuş en iyi ROYAL ABJAR - EAGLE EYED eşleşmesi SOUND OF STORM'dur. Bu safkana bu pencereden bakabiliriz.

LION MASTER: Anneden kum pistin başarılı isimleri DELİ MAVİ ve TROJEN HORSE ile kardeştir.

ARAPLAR

BARBUT: SEDEFKAR ve KIRKPINAR ile anneden kardeştir.

TUMBULBERK: Başarılı bir yakın akrabasına rastlayamadık.

BURSA TAY ANALİZLERİ

GAME OF SHADOWS: Annesi MOONŞEROSE birçok kısa vade ve grup koşuda boy göstermiş bir kısrak olmakla beraber SON OF A LEGEND'ın annesi FİLİK ile de anneden kardeştir. Tayın tam kardeşi FIRST EMPIRE henüz koşu kazanamamıştır.

KÜLÜNK HANIM: ÇAMSAKIZI ve CAMPS BAY ile anneden kardeştir. Kum piste çok yatkın bir pedigrisi var.

PRENSES RORO: PRENSES YAĞMUR ve FREIBURG ile anneden kardeştir. Ankara pistinden tanıdığımı TUĞRA da bir PRESSİNG - STRIKE THE GOLD tayıdır.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar