27 Mayıs Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)
19 Mayıs İstanbul: 1964 TL
20 Mayıs Bursa: 658 TL
26 Mayıs İstanbul: 1422 TL 


1 haftada üçüncü altılımızı haneye yazdırıp istikrara devam ettik. Bursa koşularıda benim en yakın olduğum pist. Ayrı heyecanla programlara hazırlanıyorum. Bankoma güvencim sonsuz. Küçük şablonumu bütçelere uygun şekil ayarladım. Bol şans diliyorum. 

Günün ilk ayağı başa baş mücadele şeklinde geçecek isimlerin didişmesinden daha önce kazandığı gibi Hergele sıyrılabilir. Aynı koşudan ikinci olarak ayrılan Boylam, 41-27 çalışmasıyla etkiledi. Kurtel ekürisinin bir diğer safkanı Esanadolu, daha hazır ve dinç gireceği koşuda birinciliğe adını yazdırabilir. 

Günün üçüncü ayağında Babamuzo geçen yarışında sürpriz yaparak foto finişi önde geçmişti. Devam ettirdiği formuyla denk rakiplerine geçti vermeyebilir. Run Of Shunsıne pistin biraz ağır olmasından etkilenip geç sprinte kalkmış ve üçüncü olmuştu. Sercan atı çok yakından tanıyor. Sonlarda rakiplerine üstünlük kurabilir. Ölçü almadığım son koşusuyla çıkış arayan 53-26 çok rahat iş yapan Başbela'ya muhafaza ettiği formuyla şans tanınması gerektiğini düşünüyorum. 

Kocaeli'de kalitesine yakışır ve muhteşem iki koşu çıkartan King Ömer, Tokaçoğlu'yla bir yarıştan gülerek ayrılmıştı. İstanbul dışında çalışma yapmayan safkanın 24-37 rahat şeklinde galobuna yakışır koşu çıkarması halinde foto finişe en yakın isim olarak görüyorum. Pancmahal sentetik kumda şansını denedi ve başarısız oldu. Kaba kımu daha iyi koşan isim olduğundan rakip olarak değerlendireceğim. 

Bankom Baş Hükümdar İzmir'de aldığı birincilikle iz bırakmıştı. Çok rahat kazandığı koşuyla ne kadar iyi tay olduğunu ispatladığını düşündüğüm tayın hazırlıklarına göz gezdirdiğimde ne kadar hazır olduğunada şahit oldum. Tokaçoğlu iç kulvar avantajınıda en iyi şekilde değerlendirecek Bursa pistinde jokeylerden. Çimi de koşar. Banko olarak değerlendireceğim.

Son Galopları; 1000'i 1.11, 400'ü 27.5 rahat---600'ü 40.5, 400'ü 26 rahat 

Trevı Fountain ağır kiloyu böyle uygun gurupta rahatça taşır. Nurettin Şen çok formsuz dün İstanbul birinci ayakta bindiği Burakşah'a hiç bir katkı sağlayamamıştı. İlk sırada şans vereceğim. Flame Star eskiye göre düzelen isimlerden. İkinci olduğu koşuyla çıkış yakalaması an meselesi. Mertcan geçen yarışında iyi binmişti. Değerlendirilmelidir. Hafif kilolu isimlerden Doktor Civanım iki rakibin hata yapması halinde sürprize en yakın isimdir. NORMAL ALTILIM

3-6-7
4-10-8-2
5-6-7

3-4
1-BAŞ HÜKÜMDAR
1-2-7

15.2 TL 

Altılı Ganyan: 71 TL vermiştir.

ALTILIM

3-6-7-2
4-10-8-2-6-7
5-6-7-3-1

3-4-2-1
1-BAŞ HÜKÜMDAR
1-2-7

100 TL 


Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. istanbul tuttu diyorsunuz.ama tahminlerinizde ilk ayaktaki atin adi bile gecmiyor

    YanıtlayınSil
  2. Helal.olsun.hepinize.cok.oyun.buldum.size.hayranim

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)