En Son

Post Top Ad

4 Mayıs 2019 Cumartesi

04 Mayıs Sihirli Kantarma Newmarket Tahminleri


Fransa'da kazandığı Grup 1 koşuyla bu sezona başlayan Mabs Cross geçtiğimiz yıl aynı jokeyi ile Ascot'ta Grup 1 mücadelede iki boy farkla üçüncü ve yine Grup 1 mücadelede York Hipodromu'nda burun farkıyla ikinci olmuştu. Safkan çim pistte her koşulda koşmakla beraber bu mesafenin de müdavimi olmasıyla favorimiz.

Start aldığı son altı koşusunun beşi Grup 1 olan Coronet hepsinde de çok başarılı olmuş ve oldukça iyi performanslar sergilemiş. Bugün katılacağı bu Grup 2 mücadelede şampiyon jokeyi Dettori ile koşunun önde gelen ismi olduğu söylenebilir.

Namağlup Ten Sovereigns, ünlü antrenör Aiden Obrien'ın oldukça güvendiği bir safkan ve bu önemli mücadelede de bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçmesini bekliyorlar. Ancak kendisi gibi iddialı çalıştırıcılar ve bunların safkanları da var. Özellikle Dettori'nin bindiği Advertise iştirak ettiği mücadelelerde sergilediği performanslarla bunlardan biri olarak gösterilebilir.

Dördüncü ayak için günün sürprize en açık koşusu denilebilir. Ara sonrası üst üste ikinci birinciliğini elde eden İntuitive bizce de koşunun favorisi olmakla beraber her sonuca açık bir yarış izleyeceğimizi düşünüyoruz.

Günün beşinci ayağı ise start aldığı ilk koşuyu 5 boy farkla çok kolay kazanan UAE JEWEL ve Class 1 mücadelede burun farkıyla kaybettiği mücadelenin ardından şampiyon binicisine teslim edilen Walkinthesand arasında geçeceğe benziyor ancak biz banko tercihimizi bu ayakta kullanacağız ve UAE JEWEL'in ilk startındaki performansını tekrar etmesi halinde kazanmasını bekliyoruz.

Alkaameel bu sezon ülkemizde bahis oynatılan programlarda birçok karşımıza çıkan bir safkan ve genel performans olarak da ilgimizi çekmesiyle favorimiz. Silvestre De Sousa ile katıldığı iki koşuda da başarılı olan Fox Leicester de yine kuponlardaki yerini alması gerektiğine inandığımız bir safkan.

Sizlerin reklamlara gösterdiği ilgi ve alakayla ayakta duran sitemize engelleyici uygulamalar kullanmayarak destek olmanızı rica ediyoruz.
Sihirli Kantarma Newmarket Tahminleri

1.11 // 2.9.4
6.5.2
18.1.9 // 2.16.14
9.7.13.2.1.8.3
3 UAE JEWEL BANKO
8.10.5.6.2

31.5 TL // 126 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar