En Son

Post Top Ad

4 Mayıs 2019 Cumartesi

04 Mayıs Salim Kafa Ankara At Yarışı Tahminleri


Değerli dostlar merhaba,

Bugün Ankara Programı bence her türlü sonuca açık gözüküyor. Dolayısıyla başarıyı seçimlerin belirleyeceği bir yarış günü olacak düşüncesindeyim.

Bugün fikir ve tercihlerimi kendi kurgularında değerlendirmek isteyen dostlar için paylaşım yapmak istedim.

Herkese mutlu ve keyifli bir haftasonu diliyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Şans bizlerle olsun…

salimkafa

HURŞİT

Sizlere kişisel hesabımdan bir süre önce 4-5 yarış sonra takibe alalım dediğim safkan uzun ve meşakkatli bir tedavi süreci geçirmişti. Kartepe'deki kenter ve idmanlarında iyi duruma geldiğini duyuyorum. Olur veya olmaz 4-5 koşu gören safkanı klas orjini ile bu koşuyla birlikte yerimiz varsa takibe alıp şansımızı kovalamaya başlayalım derim.

MEGA STAR

İlk koşusunda oldukça beğendiğim safkanın artan tecrübesini de dikkate alarak, çoğu gurbetten gelen rakiplerine üstünlük sağlamasını bekliyor ve banko olarak değerlendiriyorum.

DORTMUND

Safkan ilk startında startla birlikte dışa doğru tampon yiyerek koşuya başladı ve akabinde iyi bir pozisyon almaya çalıştı. İlk 400 metre içinde biraz yer tutmakta zorluk çekmesine ve virajı biraz geniş almasına rağmen düzlük boyunca tecrübeli atlar gibi düzgün aksiyonlar sergileyerek potoyu 3. olarak gördü.

Baba Pyrus farklı ülkelerde aşım yapmış bir Mr. Prospector oğlu olup çimde Grup koşular kazanmıştır. Baba ve anne hattına dağılmış Mr. Prospector ve Nureyev gibi önemli aygırların dublikasyonunu gördüğümüz kalite pedigrisi ile kazanması normal olacak bir safkan olarak görmekteyim. Alternatif tek adayım olup bugün için takip atlarım olması sebebiyle geniş kuponlar için banko olarak önermediğimi belirtmek isterim.

NOT; Reklam gelirleri üzerine kurulu siteniz Sihirlikantarma'nın daha kullanışlı hale gelmesi ve gelişimi adına duyarlı davranıp, desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz.Şansınız bol olsun.
Ankara Normal

3,8,1,12
11,10,12,1,7
2,3,4
Mega Star (3)
1,6,5,4,3
Dortmund (2)

Ankara Özel

3,8,1,12
11,10,12,1,7
2,3,4
Mega Star (3)
1,6,5,4,3
2,12,5,6,4,10
1 yorum:

  1. Salim bey yorumlariniz için size teşekkür ediyorum sürekli takibimde olan tahmincilerden biriside sizsiniz karakamçı,foto finiş, ve siz yorumlarınızı herzaman değerlendiriyorum. Son ayakta bir at da ben vermek istiyorum siz ekurisini yazmışsınız zaten son ayakta 14 numara son 1 koşu önce sartlı5 koşup 2 olan orphan girl adana 2000 de geçtiği atlara bakılırsa bu grubu rahat geçmesi lazım tek soru işareti erkek rakiplerinin olması ama yine son ayağı tek atmayanlar bu atı yazarak 2 at geçebilirler tesekkurler

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar