03 Mayıs Sihirli Kantarma Newcastle Tahminleri


Günün ilk ayağında koşacak olan Deal A Dollar yarış içerisindeki en ciddi rakibi olarak görünen Khuzaam da çıkınca açık ara favori konumuna yükseldi. Dünyanın en önemli jokeylerinden biri olan Ryan Moore idaresinde geçtiğimiz günlerde çim pistte elde ettiği ikinciliğin ardından kazanmaya çok yakın duruyor. Ancak biz banko tercihimizi son ayakta kullanmayı tercih ettiğimiz için geniş kuponlarda buranın yıkılması taraftarıyız.

Colourfield henüz maiden bir safkan ancak Charlie Fellows ve Stevie Donohoe ikilisi bir araya geldiğinde etkili sonuçlar alıyorlar. Lingfield Hipodromu'nda elde ettiği dördüncülükle burada favori olmayı hak ediyor. Splash Of Verve son birinciliğini bu pistte ve 2400 metre mesafeli bir koşuda elde etti. Son olarak Wolverhampton'da bir boy farkla ikinci olan safkan sevdiği pistte ön planda değerlendirilmeli.

Günün üçüncü ve dördüncü ayağı hakkında çok fazla sarf edilecek söz yok çünkü safkanlar ya koşmamış, ya aradan gelmiş ya da çok az performans sergilenmiş.Üçüncü ayakta son ikinciliğinin ardından yarış otoritelerinin de dikkatini çekmeyi başaran Moss Gill ve dördüncü ayakta Godolphin Ekürisi adına piste çıkacak olan Dubai Legacy favori hanesinde yer vereceğimiz isimler.

Günün beşinci ayağında, jokeyinin tercihli olarak bindiği Dirchill ve daimi jokeyi Paul Mulrennan ile piste çıkacak olup Newcastle Hipodromu'nda koştuğu son iki yarışı kazanan Gowanbuster ilk iki atımız.

Günün son ayağında, şimdiye dek iştirak ettiği iki koşudan da birincilik çıkaran ve jokeyi ile uyum içerisinde olan İnspired Thought'un bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyoruz.


Sihirli Kantarma Newcastle Tahminleri

3 DEAL A DOLLAR // 5.4.2
1.9.4.6.2.12.13
2.1.4
7.6.1.2
6.1.4.8.9.7.5.3
1 INSPIRED THOUGHT BANKO

33.6 TL // 134.4 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar