En Son

Post Top Ad

3 Mayıs 2019 Cuma

03 Mayıs Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


İzmir'de 5 TLlik çatı kuponumuz beşte kaldı. Banko önerdiğimde AGF oranı birinci ve ikinci altılı için %5 olan BAĞRIYANIK foto finiş çizgisi önünde koşunun birinciliğini kaptırdı. % 20 AGFli ANANİYA ile altılı ganyan 1.235 TL ikramiye verdi. Nasip değilmiş diyor ve önümüzdeki programlara bakıyoruz.

Ancak 5 TLlik şablonumda SERPİNTİ'yi bekleyip ikinci ayağa ilave yaparak altılıyı bulanların olmasının verdiği teselli ve mutluluktan da bahsetmek gerek. Kazanmasına katkıda bulunabildiğimiz herkese hayırlı olsun. Güle güle harcayın.

Serkan Yaşar kardeşimiz de 111.000 TL ikramiye veren Ankara programında beşinci ayakta yattı. Bankosu PALAWAN kazansaydı, 20-30 bin TL de o kazandırmış olacaktı. Ancak %2 -3 AGFli atları çok kolay önerdiği için kendisini tebrik ediyorum.
VICTOR WOLLES: Safkan bugün de start alan kalite safkan Cooger'ın anneden kardeşi. Bazen bazı safkanlar hakkında yanlış inançlar oluşuyor. Örneğin; Cooger'ın kumcu bir safkan olduğunu söyleyen birçok kişiyle karşılaştım. Lakin bahsi geçen safkan Erkek Tay Deneme ikincisi ve yanlış hatırlamıyorsam, Gazi'de de nalı çıkmasına rağmen üçüncü olmuştu.

Zaten Victor Wolles bir Win River Win temsilcisi olması sebebiyle de çimde iyi koşmasını beklememiz gereken bir safkan. Bugün, Bursa'da gerçekleştirdiği düzenli hazırlıklarla iştirak edeceği bu mücadelede günün bankosu olarak değerlendireceğim.

GONCA: Son birinciliğini bugünkü binicisi Onur Yıldız'le elde eden kısrak, benim de o dönemde banko olarak tercih ettiğim safkanlar arasındaydı. Gobakbey tayları çimi iyi koşuyor, anne hattında da bir yatkınlık mevcut. Çim pistte çıktığı üç koşuda 2-4-7 şeklinde bir toto çıkardı. Bugün yine dengi rakiplerle mücadele edecek olan safkan her sonuca açık mücadelede alternatif tek olarak değerlendirilebilir.

ZEYTİNBAĞI: Zeytinbağı şimdiye dek bir defa çim pistte start aldı ve dördüncü oldu. Biz safkanın kendi performansını değil de tam kardeşi Karazeytin'in çim performansını ele alacağız. Bu safkan çim pistte sahaya çıktığı on üç koşuda 9 kez tabelaya girmiş ve bunların üçünü de kazanmış.

Üç aylık aranın ardından gördüğü üç yarışla iyice toparlanan Zeytinbağı'nın yedi kez foto finiş çizgisini önde geçtiği binicisi Doğukan Sav ile bir kez daha birinciliğe uzanmasını bekliyor ve günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

İT MAY RAİN: Kaizbert temsilcisi safkanın annesi çim pistte oldukça başarılı bir kısraktı. Zaten daha önce İzmir'de çim pistte başarılı olmasını beklediğimin altını çizerek bir kum koşusunda alternatif tek önermiştim. Şu sıralar eküri çok formda, ki zaten atları genelde hazır olduğunda koşuyorlar. Tabelaya girme oranları da bu yüzden yüksek.

İt May Rain'in son ikinciliğinde Hızlı Asiye arkası ikinci olurken verdiği izlenim sanki jokeyi biraz daha gayret gösterse, koşuyu kazanabileceği yönündeydi. Ben o günkü hedefin en çok ikincilik olduğu ve hedef yarışın burası olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden alternatif tek olarak değerlendirilebilir.

Değerli dostlar, bildiğiniz üzere sitemizin gelirleri reklam tıklamalarından geliyor ancak gerekli ilgi ve alaka olmaması bir yana reklam engelleyici kullanılması bizi daha da çok üzüyor. Lütfen bu konuda duyarlı davranalım. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7 VICTOR WOLLES BANKO
3 GONCA // 2.7.5
9.1.2
5.13.12.10.1
4.7.10.9.6
1.13.11.15 // 10.2.12

21 TL // 147 TL
2. ALTILI

4.7.10.9.6
1.13.11.15 // 10.2.12
6.14.3.2.12
4.6.3
3 ZEYTİNBAĞI BANKO
4 IT MAY RAIN // 12.10.13

21 TL // 147 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar