En Son

Post Top Ad

3 Mayıs 2019 Cuma

03 Mayıs Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri


Bursa pistinde çim yarışlarının çokluğuyla, sürprizlere gebe sonuçlarıda meyilli programda şansımı son ayağı banko bırakarak deneyeceğim.

Günün birinci ayağında Altepe uzun zamandır pistler uzak bir isim. Kalitesiyle kuponlarda olması gerekir. Yurttay biraz erken öne düştüğü son yarışında rakibi Hergele'ye dayanamamış ikinci olmuştu. Murat Gündüzeli'yle daha farklı sonuç alabilir.

Günün ikinci ayağında IRRISTIBLE çim pistte farklı sonuç çıkartabilecek kaliteye sahip. Sürprizi Green Castle'den bekliyorum. Çime yatkın ve formunda önemli gelişmeler olan bir safkan.
Günün dördüncü ayağında gidişatta kapışacak Bedwulf ve İndian Most çekişmesinden faydalanacak, kısa mesafeye rağmen kaliteli isim Cooger ilk şanslıdır. Kalitesiyle sertleşen rakiplerininde üstesinden gelmeye adan İndian Most'ta şablonumda yer alacak.

Günün beşinci ayağında uygun kilo ve rakipleri bulan Hira, stiline uygun aprantisiyle Sanay, yeniden sevdiği çim piste çıkacak Baldağı üçlüsü yeterlidir.

Henüz maiden dan çıkamayan It My Raın katıldığı son iki çim yarışında aldığı neticelerle gurupta söz sahibi olabilecek formla benim banko adayımdır. ŞARTLI-19 yalnızca koşu kazanmamış 4 yaşlı Arap taylarına mahsus özel koşu şartıdır. Dolayısıyla rakiplerininde hiç biri daha kazanarak maidana veda etmiş isimler değiller. Hızlı Asiye'nin kazandığı koşuda ikinci olarak, İstanbul olsun Bursa olsun, Kocaeli olsun Şartlı ve KV yarışlarda rakiplerine üstünlük kuran sert isimleri geride bırakmış ve kazanacak kadarda performansı sahaya yansıtarak sürprize çok yaklaşmıştı. Mesafe de tam lehine dönen İt My Rain'in uygun rakipleri arasında kazanmasını bekliyorum bankomdur.

Reklamlarla alakalı olarak destek verenlere teşekkür ederiz. Herkese bol şans.
NORMAL ALTILIM
7-6-5-10-9-1
2-7-11-14
12-6-3-14
3-6
8-1-11
4-IT MY RAIN
40 TL

ALTILIM
7-6-5-10-9-1
2-7-11-14-15-8-10
12-6-3-14-4
3-6-2
8-1-11
4-IT MY RAIN
131 TL
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar