En Son

Post Top Ad

2 Mayıs 2019 Perşembe

02 Mayıs Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


BENLİGÜL: Daha önce uzun mesafe çim pistte iyi koşmasını beklediğimi söylediğim kısrak, Kışlalı ile anneden kardeş. Gördüğü yarışların ardından toparlandı ve ters bir yarışa imza atma potansiyeline sahip.

ANAYURT: Grup 2 Karacabey Tarım İşletmeleri ve Grup 1 Çanakkale Zaferi Koşuları galibi Çaltepe ile tam kardeş olan safkan galibi olan safkan Bursa'da binicisi Mahsun Demirbaş idaresinde hazırlanmış. Son çalışmasında 800 // 55 rahat yapan tayın yatkın olduğu çim pistte starttan iyi çıkması halinde şansının yüksek olduğunu düşünüyor ve alternatif tek olarak öneriyorum.
HIZLITAYIN OĞLU: Annesi Özlükız, şampiyon Kafkaslı ile anneden kardeş olan Hızlıtayın Oğlu, hazırlık aşamasında kısa ve uzun işlerinin de tatminkar olmasıyla burada ön plana çıkıyor. Öncelikli rakip olarak ise potansiyelli orjiniyle dikkat çeken Bıçkıntay değerlendirilebilir.

BAĞRIYANIK: Kariyerine çim pist ağırlıklı koşularla başlayan safkan maidenden de bugünkü binicisi Mehmet Kaya idaresinde ve çim pistte veda etmişti. Bugün pistin yanı sıra jokeyinin 53.5 kglık deklaresi de çok ilgimi çekti. Mehmet Kaya'yı çok uzun zamandır bu kiloda at binerken görmemiştim. Bugün yarış da safkanın tam istediği gibi şekillenecek olup sonlarda yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirmesini bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.
GÜLÜŞLÜ: Bugün tam kardeşi Ankara'da kazanan safkan çim piste olan yatkınlığı ile bildiğimiz bir isim. Kendisi gibi formda rakibi Şahinsemih ile son metrelerde girişmesini beklediğim birincilik mücadelesinde rakibinden bir adım önde görüyorum.

KARA HİSAR: Bugün My Royal Son'ın gerisinde bekleyerek düzlüğe çıkacağını düşündüğüm safkan 1000 // 1.03 ve 800 // 51 rahat şeklindeki çalışmalarını sahaya yansıtabilirse, zorlu mücadeleden birincilikle ayrılabilir.

KURDOĞLU: Gerçekleştirdiği son iki 1000 metrelik galop oldukça dikkat çekici olan Kurdoğlu, süratli safkan Ruat'la da anneden kardeş. Bugün etkili jokeyinin idaresinde iç kulvar avantajını da arkasına alarak kariyerinin ilk startından birincilik çıkarabilir.

SERPİNTİ: Kısrağı üç yarış önce banko önermiştim ve o gün yarışı zor bitirmişti ancak sonraki iki koşusundan da birincilik çıkardı. Bugünkü rakipleri de yine tam dişine göre görünüyor ancak ben cazip bir bankoyla programa giriş yaptığım için burada da sürpriz arayarak geniş şablonumda yıkılmasını bekleyeceğim.

Değerli dostlar lütfen sitemizin sizlerin reklamlar konusunda göstermiş olduğu hassasiyet doğrultusunda yayın hayatına devam ettiğini unutmadan engelleyici uygulamalar kullanmayarak bizlere destek olun. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.
Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.3.1.9.8
1 ANAYURT // 13.3.2.6
3.6.2.5
5.3 // 12.9.2
4 BAĞRIYANIK BANKO
1.6 // 2.8

5.6 TL // 140 TL

2. ALTILI

5.3 // 12.9.2
4 BAĞRIYANIK BANKO
1.6 // 2.8
2.5.4
1.14.7.10.5.12
2 SERPİNTİ // 10.1.9.5

5.04 TL // 126 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar