01 Mayıs Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


JUNO: Elde ettiği birinciliklerle her mesafede başarılı olabileceğini gösteren Juno, bugün de istediği gibi seyredecek mücadelede koşunun en şanslı ismi olup günün de ilk bankosudur. Önde Salazar ve Last Hurricane'in hemen arkasında götürmesini beklediğim yarışın son 400 metresinde yapacağı ataklarla liderliği alıp geriden gelecek rakiplerine de cevap vererek hanesine bir birincilik daha yazdıracaktır.

BEYHAN EFE: Vakurkız'la tam kardeş olan safkanın uzun mesafe çim pist koşularında etkili olmasını bekliyorum. Bu yıl üç yarış koşan safkanın son startında binicisi yine Akın Sözen'di. Sentetik pistte çok iyi olmadığını düşünüyorum ve o gün de bunu gösterdi. Bu kez eküri avantajı da bulunan safkan lehine pist ve mesafede güne tekle başlamak isteyenlerin tercihi olabilir.


Vermiş olduğu araya rağmen grubun üstünde bir safkan olmakla beraber bu yarış için itina ile hazırlandığı idman durumundan da belli olan Winchester dinçlikle etkili bir yarışa imza atabilir.

Günün altıncı koşusunda start alan After Forever istikrarlı yarışları ve bomboş kilosu ve iyi hazırlıkları ile dengi grupta koşunun en şanslı ismi durumunda.

Günün zorlu mücadelelerinden birine sahne olacak yedinci koşuda geçtğimiz yıl da çok beğendiğim bir safkan olduğunu söylediğim ve son olarak Grup 2 Mohaç Koşusu'nda start alan Sakalaydın, kusursuz hazırlıklarıyla sürpriz bir neticeye imza atabilir.

Halis Karataş tercihinin yanı sıra nefes yönünden de Long Runner'a göre daha avantajlı bulduğum King Of Tatvan, gidişatın da lehine olmasıyla bana göre Yarışseverler Koşusu'nun en şanslı ismidir.

Günün son ayağında start alacak olan Vikonya, kariyerine başladığı dönemde sizlere orjini hakkında teferruatlı bilgiler sunduğum ve kumaşını bir türlü koşularına yansıtamayan bir kısrak. Ancak son üçüncülüğündeki görüntüsünün bu grubu geçmesine yetecek kadar iyi olduğunu da söyleyebilirim. Yarış stili de Ahmet Çelik'le çok uyumlu. Grubun da uygunluğuyla işini son ayağa bırakmak isteyenler tarafından tek olarak tercih edilebilir.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2.8.3.1
2 JUNO BANKO
7.3.2.4.1
5 BEYHAN EFE BANKO
4.8.9.2.5.6.7.1
6.5.2.1.9

56 TL

2. ALTILI

5 BEYHAN EFE BANKO
4.8.9.2.5.6.7.1
6.5.2.1.9
7.5.1.2.4
6.7 // 9.3.1
2 VİKONYA // 6

28 TL // 140 TL
Yorum Gönderme

0 Yorumlar