Nasılsın yeğenim iyi misin? Bugün senin için özel çalıştım. Üstün altılı bilgimi fındık, fıstık, leblebiyle besledim. Sabah kahvaltıda yumurta, ekmek, sucuk, zeytin, domates, beyaz peyniri mideye indirdim. Müthiş kurgum, Çaykur Rıza'nın ikram tabağına benzedi. Bugünkü müthiş İstanbul bombalarımın sesi Vaşinton'dan duyulacak. Dayım niye böyle dedi? diye kendi kendine sorduğunu duyar gibiyim. Şimdi anlatacağım top secret bilgiler aramızda kalsın yeğenim. Eğer duyulursa, üçüncü dünya savaşı çıkabilir. 

Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimle de gizli bir görüşme yaptım. ''Dayım geçen gün padokta Kingsman'i gördüm. İki seyis zor zaptediyordu. Kişneyerek, yarış ne zaman, diyor sağa sola saldırıyordu. Rakiplerini parçalaması an meselesi. Yeğenlerine benden selam söyle. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' dedi. Ben de dinamit lokumlarımı aramaya başladım. Bankolarımın tartışılması hoşuma gitmiyor. Her an her şey olabilir. 

Son günlerde üst üste güdümlü füzelerimin hedefi vurmasıyla şaşkına dönen Amerikalı para baronu Rotşiller ailesi soluğu Beyaz Saray'da almış. Amerikan Reisi'nin kapısına dayanıp yardım istemiş. Vayıt Haovuz'da bana çalışan ajanım Jeysın Borno'dan aldığım istihbarata göre Rotşiller ailesi Amerikan Reisi'ne demiş ki ''Reis bey, sen Türkiye'ye düşmanlık ediyorsun, ceremesini biz çekiyoruz. Ruslardan da es 400 aldırmıyorsun. Ama unuttuğun bir şey var; onların Nalkapon diye bir adamı var her gün altılılara güdümlü füze gönderiyor. Ülkenin ekonomisine katkısı çok büyük. Gücü tartışılmaz.'' O da bir anda masadan kalkıp eline başına koymuş ''Ov may gat'' demiş. Ondan sonra da yardakçılarına talimat verip en iyi atlarını Türkiye'deki büyük yarışlara göndermelerini söylemiş. Anlayacağın üçüncü dünya savaşının çıkması an meselesi yeğenim. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın.

Görüyorsun yeğenim namım nerelere kadar gitti. Hele bir de Ruslarla yaptığım pazarlığı duysan küçük dilini yutar üstüne gargara yaparsın. En iyisi sen bu işe bulaşma, şovlarımı uzaktan izle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI 

2.3.6.1.7.5.4
2.3.6
7 MAMACITA BONITA // 1.6
12.10.9.7.5.3.1
3.4.1.10.5.6.8.2
1 KINGSMAN BANKO

47.04 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

12.10.9.7.5.3.1
3.4.1.10.5.6.8.2
1 KINGSMAN BANKO
2.5.1.9
1.3.8
4 TANIRKIZ // 10.3.2

40.32 TL // 161.28 TL