En Son

Post Top Ad

30 Nisan 2019 Salı

30 Nisan Sihirli Kantarma Chelmsford Tahminleri


Dünkü şablonumuzla 5.219 TL ikramiye kazandırmanın sevinci içerisindeyiz. Zaten oyunumuzu yayınlarken de paylaşırken de çalışmalarımızdan da programın vereceği ikramiyeden de beklentimizin yüksek olduğunu yazmıştık. Sonuç olarak sizlere mahcup olmadık. Son ayakta beklediğimiz 8 at içerisinde en favori olanlardan ve bizim de ilk at olarak önerdiğimiz safkan kazandı. Gönül isterdi ki en sürprizi gelsin ve çok daha büyük bir meblağ elde edelim.

Verdiği aradan sonra katıldığı koşudan 3 boy farkla net bir birincilik çıkaran Fantastic Flyer bugün de çoğu istikrarsız rakibinin arasında yine aynı taktikle koşup yarışı orta grupta kabullenecek ve son düzlükte yapacağı ataklarla koşuyu lehine çevirecektir. Bu kez riski ilk ayakta alıyor ve günün bankosu olarak öneriyoruz.

Yarışı önlerde kabul ettiği bir önceki yarışını kazanmayı başaran Field Gun bir sonraki startında biraz gerilerde bekleyince altıncılık elde etti. Chelmsford pistinde start aldığı üç yarışın ikisini kazanma başarısı gösteren safkanın son ikinciliği Lingfield Hipodromu'ndaydı. Bugün bir kez daha sevdiği pistte ve kalite jokeyi ile birinciliğe yakın olup alternatif tek olarak işaretlenebilir.


Sihirli Kantarma Chelmsford Tahminleri

5 FANTASTIC FLYER BANKO
2.7.6
4 FIELD GUN // 1.2
2.8.7.5.1.10.6.12
7.1.2.6
4.2.3.7.8.13.16.1


38.4 TL // 115.2 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar