En Son

Post Top Ad

29 Nisan 2019 Pazartesi

29 Nisan Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri


İlk ayak hızlı gidecek bir yarış olduğundan Avukat ilk sıradan yazılabilir. Veliaht Betül'le For The King çok iyi formu olan atlar olarak ve de Forte sprinter özelliğiyle küçük kuponlara girer.

Megic İvalio son koşusunda da bankomdu ama o gün çok kötü koştu. Bugün yine en iyi tanıyan jokey Gökhan Gökçe binecek. Adana'dan gelip aprantisiyle çalışan Güzide Zeynebim, Kadir Tokaçoğllu'yla iyi anlaşan Single Car ön sıralardan yazılabilecek atlar.

Üçüncü ayakta kısa mesafede baştan sona ön tarafta olmasını beklediğim Free Power, Wind Power ve de Queen Leonessa'nın arasında geçeceğe benziyor. Koşudaki sürpriz atlar iyi hazırlıklar yapan Green Duches ve de İstanbul'dan gelip koşu hakkı sayısı azalan Gümüş Kafes sürprizden yazılabilir.

Dördüncü ayakta koşu başladığında önde olacak Bildenhan ve de ön taraflarda yer kapacak olan Atasoy'un son metrelere kadar sürecek çekişmesinde az hata yapan kazanacaktır.

Beşinci ayakta da grubun en formda iki atı Kıvraktay'la Yüreklitay'ın küçük kuponlara yeteceğini düşünüyorum. Sürpriz yazmak isteyenler Şahsancak ve Küçük Dilşad'a yönelebilir.

Son ayakta gruptaki atlar arasında en iyi dereceyi elinde tutan ve de en iç kulvardan başlayacak olan Stronger'ın bu defa çıktığı gibi bitirmesini bekliyor ve de günün bankosu olarak öneriyorum.


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

7.3.8.1 // 2.5
4.1.3 // 5.7.6
2.1.3 // 6.7
4.5
4.1 // 8.7
9 STRONGER BANKO

10.08 TL // 100.8 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar