En Son

Post Top Ad

28 Nisan 2019 Pazar

29 Nisan Bursa At Yarışı Galopları


İzmirde Yaz günü havasında geçecek Güzel bir Yarış gününde sizlerle beraberiz, umarım herşey Gönlünüzce olur,

Bol Şanslar Diliyorum


Altılı ganyanın ilk ayağında Handikap 15/DHÖW /H2 1600 Kum

Yarışa baktığımızda ÇavdarBaba ,RüzgarBerk ve Açıkel"in süratlendireceği yarışta Hemen arkalarında ÖzerBeyim ve KıvrakTay tempoyu takip edecektir virajdan sonra KIVRAKTAY ve AÇIKEL ataklarını arttıracak son 300 den sonra ÖZERBEYİM ,KARAMIH, USTAOĞLU ve ZEKİ OĞLUM arasında güçlü kalabilen koşuyu kazanacaktır, benim zor gördüğüm bir koşu olduğunu belirtmeliyim küçük kuponlar için farklı koşmasını beklediğim KIVRAKTAY, KARAMIH, ZEKİ OĞLUM ve USTAOĞLU yeterli olabilir , her ihtimale karşı AÇIKEL ve ÖZERBEYİM de eklenebilir.


İkinci ayakta koşulacak 3 yaş ingiliz'lerin 1400 mesafeli SATIŞ-2Koşusunda kısmen kolay gözüken ama güvensiz Safkanlar start alıyor, Galoplarını çok beğendiğim OUEEN BERYL, son koşusunda bize şans getiren TÜRKNUR ve kalitesiyle DEMİRALP küçük kuponlar için ayrımsız önereceğim Safkanlardır bu 3 at harici denk isimler olduğu için çok at yazmak isteyenlere rakipler sırasıyla MCTAMER, ULU MANİTU, IRMAK PRENSES, LAST NUMBER ve ŞÜKRAN BABANNE duruma göre değerlendirilebilir.


Üçüncü ayakta 4 yaş Arap atlarının 1900 mesafeli Maiden

Yarışında BARUTEFE son Galobunu 54,2 / 26,7 Rahat yaparken, değişen jokeyi Arif Okan Pazar idaresinde kazanmaya çok yakın küçük kuponlar tek olarak değerlendirebilir, rakip yazmak isteyenler için TEKFORDPLUS, DİRİLİŞ ve ARDEBEŞAĞA süprizde değerlendirilebilir.

Dördüncü ayakta 3 yaş ingiliz'lerin 1900 mesafeli H-15

Yarışında Cazip bir takip atım var, POWER BY FIRE son iki koşusunda gerek tempoya uyumu gerek güçlü bindirmeler ile başarılı koştuğunu gözlemlediğim Safkan Anneden FİREY ATEŞ ile kardeştir, son galobunu 49,8 / 24,8 Rahat yaparken devamlı jokeyi Nevzat Avcı idaresinde koşuda iddaalı olduğunu gösterdi, Banko önereceğim.


Beşinci Ayakta koşulacak 4 yukarı Arapların 1200 mesafeli Ş-4

Sürat yarışında Cazip kilosuyla sevdiği mesafede AĞAPERSEN ve TEKİNER ayrımsız favorilerimdir, küçük kuponlara yeterli olabilir, At yazmak isteyenlere tempoyu lehine çevirebilirse ALPTUĞHAN önerebilirim.


Günün kapanış ayağına 4 yukarı Dişi ingiliz Safkanların 2000 mesafeli H-15

yarışına Ayağımız kaymadan gelebilirsek çok yoruma gerek olmadan 3 Safkan önereceğim, bu sefer şanssızlığını kırmasını beklediğim MISS TUDOR favorimdir, formda Safkan BİPOLAR LADY ve ikramiyeyi yükseltecek ANİTA BLAKE yazarak günü keyifle kapatmayı bekleyebiliriz.

Bildiğiniz üzere Sihirlikantarma reklam tıklaması ile yayın hayatına devam ediyor. Bu vesile ile bunu devamlılık haline getirebilmemiz için sizlerin desteğine her zamanki gibi ihtiyacımız var. Desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz..Bol şans..
NORMAL ALTILIM

8,1,4,2,3,6
4,5,1
2-BARUTEFE
4-POWER BY FIRE
5,4
3,1,7

7.5 TL

ALTILIM

8,1,4,2,3,6
4,5,1,2,6,3,8,9
2,6,4,1
4-POWER BY FIRE
5,4,1
3,1,7

120 TL
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar