26 Kasım Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aslında sana bugün üstün altılı bilgimi kullanıp hazırladığım müthiş Ankara kurgumu vermeyi düşünmüyordum. Sabah kahvede oturmuş Çaykur Rıza'nın kremalı bisküvi ikramını demli çayıma batırırıp mahalledeki çocuklara külhanbeyi olduğum yılları anlatırken birden son teknolojili süper zeka telefonuma gizli bir arama geldi. Arayan Süpürgeci Dürbün Necdet'ti.

Nalko nasılsın? Sağlığını sıhhatin, gücün kuvvetin yerindedir, inşallah. Sana her zaman ihtiyacımız var. Bomba bankolarınla yolumuzu bulmasak eve ekmek götürememiz söz konusu.

Bugün aldığım istihbaratları sana da söylemek için aramış olmam mümkün. Üçüncü ayakta koşan Baba Oktay'ı uçan kuş geçemez. Bültenlerin hepsi son ayağı banko verecek, sakın inanma. Bu oyunları kimin kurduğunu üstün zekanla hemen çözdüğünü biliyorum. Müslüm Çelik yeğenin onu elleriyle besliyor. Gece üşümesin diye ahıra adam dikti. Üstünü örtüyorlar. Yarışa kadar sağ salim istiyorum, diye talimat vermiş. Resital peşindeymiş, haberin ola.

Nalko dördüncü ayakta da bir tezgah olması mümkün. Sabahtan beri hipodromdaki seyisler Expectancy'nin koşmayacağını, o zaman da Babaoktay'ın şov yapacağını konuşuyor. Müslüm Çelik yeğenin son 200 metrede kırbacını atıp iki eliyle ite ite şovunu yapacak. Sen sen ol yanına at yazma.

Dürbün Necdet yine iş başında. Onun müthiş bankoları olmasa ben ne yapardım bilmiyorum. Verdiği teklerin üstüne gücümü kullanıp eklediğim bombalarımla her zaman şov yapıyorum. Popülerliğim zirveye çıkıyor. Gözlerinden öperim Dürbün.

Artık kendi cebimi şişirmemin zamanı geldi de geçiyor bile. Sitedeki yeğenlerim kaç senedir etimden, sütümden, yünümden faydalandı. Transfer teklifleri alıyorum. Gizli görüşmelerim devam ediyor. Her an her şey olabilir. 


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3.1.2.7.4.6
5.2 // 3.6
6.2.1.3.4.5.7
6.3.4
2 NYAH // 6.4.3
3 BABA OKTAY BANKO

15.18 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

6.3.4
2 NYAH // 6.4.3
3 BABA OKTAY BANKO
2.3.1.6.5.4
4.5.3.1.7.2
9.3.6.4.5

37.8 TL // 151.2 TLYorum Gönder

0 Yorumlar