21 Nisan için dün gece paylaştığım kuponlarda yer verdiğim ilk yarı- maç sonucu tahminim Nantes - Amiens tuttu. Oranı da 3.40. Dortmun da 1.35 ve Valencia karşılıklı gol var 1.45 oranla kazandı. Tahminimi yazdığım saatlerde kuponumda ikisi sürpriz biri de banko üç maç kaldı. Anlayacağınız iyi bir başlangıç oldu. Kalan maçlarım da gelirse, benden mutlusu olmaz.

Düzeltme: Bahsettiğim kuponumdaki tüm yorumladığım maçlar geldi ve 56,2 oran kazandırdı. Hayırlı olsun.

21 NİSAN MAÇLARI

UNIV DE CHILE - CURICO UNIDO (İY/MS : 0-0) SKOR: 3-3

21 Nisan
Saat 22:30
Maç Kodu: 542
Tahmin: İY / MS : 0/1
Oran: 3.75

Clasura'yı lider tamamlayan Chile, Primera'ya kötü bir başlangıç yaptı. Clasura'da iç sahada hiç yenilmemişlerdi. Yani evinde iyi oynayan bir takım. Rakibi Curico Unido ise kapalı futbol oynayan ve çoğunlukla beraberliğe razı duran bir ekip. Şu ana kadar oynadıkları 8 maçın 5inde eşitliğin bozulmasına izin vermediler. Bu maçta da ilk yarı eşitliğin bozulmayacağını düşünüyorum ama evine farklı bir takım olan Univ De Chile'nin de artık yükselişe geçmeye ihtiyacı var. Bu yüzden ilk yarı - maç sonucu tercihine yönelip yüksek oranla şansımızı deneyebiliriz. Dediğim gibi direk maç sonucu da oynanabilir.

Doğrudan maç sonucu 1,80 oran veriyor.

22 NİSAN MAÇLARI

PORTSMOUTH - COVENTRY (KAZANDI)
Saat 14:30
Maç Kodu: 553
Tahmin: KG VAR
Oran: 1.55

Portsmouth üst lige direk çıkma iddiasını sürdürürken Coventry'nin az da olsa play off şansı devam ediyor. Her iki takımda formda. İlk yarı oynanan karşılaşmayı deplasmanda Portsmouth 1-0 kazanmıştı. Coventry'nin elinde tuttuğu şansı korumak için mutlaka kazanması gerekiyor. Portsmouth da kazanırsa ligde ikinci sıraya yerleşiyor ve üst lige play off oynamadan çıkacak pozisyona geçiyor. Bu maçta hangi takım gol bulursa bulsun diğeri karşılığını vermek zorunda. Bu yüzden bence kesinlikle karşılıklı gol çıkacaktır.

ASTON VİLLA - MILLWALL

Saat 15:00
Maç Kodu: 555
Tahmin: İY / MS : 0/1
Oran: 3.40

Aston Villa son 10 maçta ne içeride ne de dışarıda yenilgi yüzü görmezken üst üste 9 maçlık bir galibiyet serisine sahip. Millwall 4 maçtır kaybetmiyor ve lige tutunmaya çalışıyor. Karşılaştığı takımlar arasında West Bromwich ve Sheffield United gibi ligin zirvesindeki ekipler var. Bu maçı kazanırsa, düşme hattından 6 puan uzaklaşacak ve son 3 haftaya girilirken fena bir puan farkı değil. Aston Villa da kazanarak üst lige çıkmak için play offtaki yerini sağlama almak istiyor. Milwaal yine maçın ilk yarısında kapalı futbolu tercih edip kontra ataklarla şans bulmayı deneyecek ve Aston Villa'da maçın ikinci yarısında bulacağı gol ya da gollerle maçı çevirecektir. Bu yüzden Aston Villa'nın galibiyetine kesin gözüyle bakıyorum ama ilk yarı - maç sonucu da yüksek oran yakalamak için denenebilir.

Bu maçta ilk yarıyı bir tarafa bırakıp direk maç sonucu oynamak isteyenlere oranımız 1,45

NIJMEGEN - WAALWIJK

Saat 15:30
Maç Kodu: 564
Tahmin: 2,5 altı
Oran: 2,50

Her iki takım da son iki maçında gol olup yağdı ama oynadıkları rakipler ligin diplerindeki iddiasız ekiplerdi. Bu defa her ikisi de iddia sahibi olduğu için ben çok fazla gol beklemiyorum. Zaten yakın zamanda oynadıkları Roda maçlarına baktığınız zaman 0-1 gol çıktığını görebilirsiniz. Bugün de kontrollü başlayan ve son düdüğe kadar öyle devam edecek bir karşılaşma bekliyorum. 3,5 altı 1,35 oranla garanti gibi dursa da 2,5 altı tercihi ile biraz şansımızı zorlamaya değecek bir maç.