13 Nisan Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri


Turgut Usta yarışı hızlandırmaya bayılan isim bu yarışta da öne düşmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Önde tempo üstadı bir isimle start alacak Nasuhoglu önlere düşecek Gümüşkesen de ara ara önlere gelen bir isim. Benzer bir tabloyu geçen yarışta görünce Aksakallı ile Hergele'ye yönelmiş yorumda bu iki isimden bahsetmiştim. Bugün bu iki isme bir üçüncüsü olan Özekan'ı beklemek istiyorum sprinti kuvvetli grubun en genç ismi uygun kilosu ve M.Günduzeli tercihi ile benim gözümde koşuyu kazanmaya yakın isim.
Elde gelen Dominance galobunu 25 38.50 yaparken benim dikkatimi çekti. Bu ismin potansiyelini de göz önünde bulundurarak kuponlarda yer etmesi gerektiğini düşünüyorum. Beyazıt'ın kardeşi olan Barbarossa, ilk defa koşacak olmasına rağmen orijin ve çalışmaları bakımından dikkat çeken Makinist, maidenin en tecrübeli ismi olan bir yarış önce beni hayal kırıklığına uğratan Zehter sırası ile şans vereceğim isimlerdir.
Uludaz daha önce Halis Karataş ile katıldığı hiçbir kum koşusunda geçilmeyen isimle Karataş sentetikte muhteşem uyum içerisindeler. Ben bu koşuda Yagizinoglu ve Obrada öne gelecek hemen arkalarına size suratlendirmeye katkı sağlayacak Crimien Wind yatacak düşüncesindeyim. Bunların arkasında da Aslan Koçum düzlükle saldırılarını sıklaştıracaktır. Dıştan Uludaz iç bariyerden de Pendragon gelerek fotoda karakol olacaklar. İç bariyeri önde gidecek isimlerin tutacak olması ayrıca Uludaz ve Karataş uyumu muhteşem olunca Uludaz bir adım öne geliyor. Uludaz'ın tüm bu yönleri ile riske değer olduğunu düşünüyor alternatif tek olarak öneriyorum.
Yarış hayatının ilk yarısında Furkan Yüksel'in etkisiz kalmasına rağmen hem tempo verip hem de gruptaki Lewandowski haricinde her ata direnen Love Again bu etkisiz grupta favori olmayı hak ediyor. Sonraki yarışında arka grupta takip eden safkan bu sefer de atların arasında bir sağa sola gitti geldi. Müslüm Çelik gibi güçlü bir jokeyin idaresinde zorlandığı bu isimde potansiyel hayli fazla. O yarışta Alegro Fiddle ve Suvla Point arkası üçüncü kalmasına rağmen diri bir özellik gösteriyordu. Suvla Point'in de sonraki yarışında maidendan çıktığını hatırlatmakta fayda var. İdman pistinde bu grup içerisinde en kaliteli safkan görüntüsüne sahip olan ismin sonlardaki nefes ve huysuzluk problemlerini Özcan Yıldırım ile atacağını düşünüyorum. Özcan Yıldırım'ın tatlı serti onu fotoya atacaktır. Uygun grubu bulan Love Again günün bankosudur.


NORMAL ALTILIM
5.3.4
4.6.11.1
2-ULUDAZ
1.2.4.6
5.4.3.2.1.6
10-LOVE AGAİN
17.2 TL
ALTILIM
5.3.4
4.6.11.1.9.5
2.1
1.2.4.6.3.5
5.4.3.2.1.6
10-LOVE AGAİN
90 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. İstanbul Tahminim 1,2,3,4,5,6,7,8_1,2,4,6,7,9,11_1,2,5_4Banko_1,2,3,4,5,6_10Banko

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)