10 Nisan Kempton Erken Bahis Oranları
Değerli dostlarım merhabalar,

Bilgi birikimine güvendiğim yetiştiricilik için dahi fikir alışverişi yaptığım ender kişilerden biri olan sihirlikantarma ailesinin değerli yazarı Turn-To dün İzmir Programını adeta salladı. 

%4 AGF Atı Net Banko vermek öyle her yiğidin harcı değil dostlar, herşeyden önce büyük sorumluluk ister.

Benim haddime düşmez değerlendirmek yanlış anlamayın ama çok büyük bir ikramiyeyi de çok rahat bulabileceği programda 2.600 TL'lik oyunu da parayı veren atı banko yazarak bulması bir dost olarak beni çok gururlandırdı. Bu vesile ile kendisini can-ı gönülden tebrik ediyorum.

Daha iyilerini hem kendisi hem de hepimiz için diliyorum.

Bugün için Adana Programı'na ilişkin şablonumu ve oyunumu sizlerle paylaşmak istedim. Aynı çatı altında iki oyun öneriyorum ve ilk önerdiğim şablonlarımı da olabildiğince küçültme gayreti içindeyim. Sizlerin süsleyerek en iyi sonucu almanız tek dileğimdir.

Sevgi ve Saygılarımla
salimkafa

DOCTOR HOUSE

Uygun koşullardaki bir koşuya çok uygun bir sıklet ile gelirken ideal mesafesinin de 1400-1500 olduğunu not etmekte fayda görüyorum.

800'ü 51 ve 400'ü 25 saniye içindeki çok rahat işlerle bu yarışa gelen safkanı en şanslı isim olarak görüyor ilk ayaktan risk alırım diyenler için küçük şablonda alternatif tek olarak öneriyorum.

AŞEMEZ 

Yaşı ilerlese de bu tip bir grupta her zaman söz sahibi olabilecek kaliteye sahip bir isim olduğu net bir gerçek.

İdman pistinde hiç sıkılmayan ama yarışlarda ise potansiyelinin sınırlarının zorlandığı bir programla yönetildiğini düşünüyor ve bunu da yanlış bulmuyorum.

Bugün bu rakiplere ideale yakın mesafesinde üstünlük sağlayabileceğini düşündüğüm isim alternatif tek adayımdır.

SIEMPRE GANADOR

Summer Pictures ve Ganando Solo gibi kayda değer isimler ile tam kardeş olan Church Pictures temsilcisi safkanın son 1900 metre kum yarışı da maiden grup için yeterli gözüküyor.

Yarış içinde önemli bir aksilik yaşamaz ise artan formu ve Ahmet Çelik idaresinde kazanmasını bekliyor, günün bankosu olarak değerlendiriyorum.ADANA NORMAL

DOCTOR HOUSE (10)
10,2,6
5,3,4,6
AŞEMEZ (2)
SIEMPRE GANADOR (10)
6,3,1,4,2,8,10,5

ADANA ALTILIM

10,4,2,8,3,9
10,2,6
5,4,3,6,8
2,3,1
SIEMPRE GANADOR (10)
6,3,1,4,2,8,10,5

Yorum Gönderme

0 Yorumlar