10 Nisan Bursa Gazete At Yarışı Tahminleri


Bir çok alanda Günlük Yerel ve ulusal yirmi farklı gazetenin at yarışı tahminlerini sitemizde düzenli olarak bulabilirsiniz.. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp direk siteye giriş yapabilirsiniz.
Özerdinç ne kadar kısa ve orta mesafeli koşulara ilgilileri tarafından kayıt yaptırarak koşmuş olsada benim gözümde her zaman uzun mesafe atı olarak kalacak. Nedeni apaçık ortada ilk çıktığı 2100 mesafeli KV-6 yarıştan galibiyet çıkardı. Dört farklı ilde çim pistte dört defada uzun mesafeli çim yarışı birini kazandı, ikisinde tabela yaptı. Son kum yarışındaysa Romeo''nun 5 boy gerisinde kalıp, Satanhan gibi grup atıyla baş burun foto finişe girmeyi başardı. Kesinlikle ölçü olmayan son yarışından sonra 800//54.7- 400//26.8 rahat civarında dereceli iş gerçekleştirdi. Bir aksilik olmazsa kazanacağını düşündüğümden gazete at yarışı tahminlerinde günün bankosu olarak öneriyorum. 

Muhteşem giriş yaptığı 2019'a dört koşudan üç birincilik çıkardı. Programa ilk baktığımızda yanında kendi stilinde isimlerin olduğunu görebiliriz. Tam tersi böyle süratli gidecek koşularda çok daha farklı koşan bir isim. Öne çıkacak rakipleri kendisine bariyer olmaya çalışacak ama olsun ben yinede hiç birine aman vermeden yine öne düşüp kazanmak adına direneceğini düşünüyor, alternatif tek olarak öneriyorum. Kaliteli isim Sevent Sense ve sonlarda güçlü geleceğini varsaydığım Victory Rhythm rakipleridir. 


Adana'da yarış hayatına başladığı günden bugüne favori olarak önerdiğim kalitesi buradaki rakiplerinin çok üzerinde olan Casamiro'nun 44 günlük arası ve ilgilileri tarafından pist değişikliğine gidilmesine rağmen, pistteki tek işinde gerçekleştirdiği 800'ü 50, 400'ü 24.5 rahat işiyle uygun rakipleri yanında gazete at yarışı tahminlerinde yeniden favorimdir. 

İstanbul pistinde henüz istediği performansı sahaya yansıtamayan Last My Darling, 800'ü 50, 400'ü 24, 600'ü 39, 400'ü 26 rahat galopları ve seri stiliyle kazanabilir. 

Henüz istediği koşularını piste yansıtamasada bir haftadır düzenli olarak idmanlarını sürdüren 1000'i 1.05 çalışarak işi sonrası, binici Okan Gökçe ile 800'ü 52, 400'ü 25.2 hafif çalışarak yapan Sahra Güneşi sürprize en yakın isimlerdendir. 

Grubun en tecrübeli isimlerinden Kıyzareş, rakiplerinin eksik koşması halinde kendisine şans yaratabilecek son isimdir.

İki koşu önce Kocaeli'de sert rakiplerine kolayca üstünlük kurup, 1 ay önce bu pistte Demirturbo gibi kaliteli ve koşu içinde de numaaryı alıp kendi temposunu kuran seri isime iyi sprint atmasına rağmen 1400 kumda üstünlük kuramayan Göldem, 1200'ü 1.127, 1000'i 1.12, 400'ü 29 rahat, 800'ü 56, 400'ü 28 rahat işleri ve uygun rakipleri yanında günün bankosudur. 

Son iki yarışında çok etkili sprintler atarak iki ve üçüncü olarak koşulardan ayrılan Big Man'in gidişat yine kendine avantaj sağlayacak koşulda olacak. Yılmazhan, Frankenstaın ve Faıthful Wolf gibi seri isimlerin yüksek tempoda sürükleyeceği koşudan sprintini tutturabilirse çizgiyi önde geçebilir. 

Bu pistte ve Kocaeli'de iki uzun mesafeli koşudan kazanarak ayrıldıktan sonra, altıncılıkta kalıp, iki aya yakın ara veren Parsalı Atakan, bu ay içinde seri işlere imza attı. İki galop önce 1400'ü 1.34 çalışarak yapan, üç gün önce ise 1000'i 1.05, 400'ü 24.7 çalışarak yapan safkana şans verilmelidir diye düşünüyorum.  

Sezon başında bir koşu görüp ikinci olduktan sonra 2 ay veren Has, geçen hafta bu pistte bir yarış daha görüp üçüncü olarak ayrıldı. İki gün önce 800'ü 49.5, 400'ü 23.7 çalışarak işi ve hafif kilosuyla üçüncü şanslı isimdir. 

Önde boş kalması durumunda Faıthful Wolf ve yine sprinter isimlerden Dökerson gazete at yarışı tahminleri sıralamasında şans verdiğim isimlerdir. Yorum Gönderme

0 Yorumlar