28 Kasım Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim iyi misin? Cebini şişirdiğim günleri hatırlaman mümkün mü? Sonra da köprü altına gidip yolda aldığın iki bira yanında 250 gram leblebinle caka satıyordun. İstihbaratım çok kuvvetlidir, haberin ola.

Bakıyorum da bugün King Jackson bankom koşuyor. Mustafa Çiçek yeğenimin ona niye bindiğini biliyorum. Bugün rakiplerinin hiç şansı yok. Bana güven. Her an her şey olabilir.

En son İzmir kurgum tuttuğunda mahalle takımından Goril Orhan beni omzuna alıp ganyana götürmüştü. Emekli takımı, Çaykur Rıza, kahvecinin çırağı, Erkete Orhan bir de Yancı Hikmet'in alkışlarıyla ganyana giriş yapmıştım. Herkes tutmuş kuponunu uzatınca ganyancının suratı asıldı yeğenim. Giderken bana ''Dayı böyle olmuyor, kasayı boşalttın. TJK Reisi'nin bayiliğime son vermesi an meselesi. Bir dahaki sefere aşağı mahallenin ganyanına git. Ellerinden öperim, şansın bol ola'' dedi. 

Ona kıyamam yeğen. Alt ganyancı Barbut Kenan'ı sevmediğim söylentileri doğrudur. Tevziye çekini aldığımda gaymeleri ondan alıp darabayı indirtmem mümkün olabilir.  O gün kim ne verdiysem oynamıştı, ganyan boşalmıştı. Çaykur Rıza'nın yüzü gülüyordu. Kahvecinin çırağını ganyancıya yollayıp ''Dayım diyor ki makineyi yüklenip gelsin'' dedirtmiştim. Yoksa sinek avlaması mümkündü. 

Diyeceksin ki Dayı'm bunu bana anlatıp niye caka sattı. Caka satmıyorum yeğen, dün gece rüyama yine aksakallılar geldi. Ben İzmir bültenine çalışırken yanımdaydılar. İşimi bitirdiğimde müthiş kurgumu bir müsveddeye yazıp gittiler. Giderken de bana göz kırptılar. Anlayacağın, şov var yeğen şov! Mükemmelliğim yine emrinde. Müthiş kurgumu oynadıktan sonra yarışların bitmesini bekle. Bugün de cebini şişirmem an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Bakıyorum da bazı kesimler sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu söğüşledikten sonra çıkıp gidiyor. Bu değirmen böyle dönmez. Bu böyle biline.


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 


2. ALTILI

6.1.3.5 // 10.11
7.1.6.8.4 // 15.11
1.2.3.15.7.6.5.4
5 KING JACKSON BANKO
14 UÇANYUMAK BANKO
12.2.1.9.6.7

67.2 TL // 141.12 TL

Yorum Gönder

2 Yorumlar