Bugünkü At Yarışı Tahminleri


Bugünkü at yarışı tahminleri yazarlarımızın ender bilgisi ve araştırmalarıyla siteniz Sihirli Kantarma'da yayında. Sizde bunlardan faydalanmak istiyorsanız aşağıda sizler için hazırladığımız bağlantıya tıklayarak ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.Selam arkadaşlar huzurlu ve bol şanslı pazar günü geçirmenizi temenni ediyorum. Bankomu bugün ilk ayakta seçtim nedenlerini sizlere biraz açacağım. Kurgu hataları yapıyorum buda beni çok üzüyor. İnşallah bugün için ilk ayakta programı bankomuzun kazanmasıyla üstesinden gelecek seviyeye getiririz. 

Ben son iki yarışına dayanarak bugün Cambodia'yı banko olarak önereceğim. Kısrak koşusu her sonuca muhtemelen açık şartlardan bir tanesidir.Ama Cambodia genç ve diri bir isim. Son yarışlarında birazda olsa koşu karakterinde değişikliğe gidilmesi iyi sonuçlar almasına vesile oldu. Burada dördüncü olduğu yarışta en geride bekleyip sprint mesafesini uzun tutaraktan etkili görüntü çizmiş ve geçer not almıştı. 1600 kuma çıkarak ikinci olduğu son yarışında yine aynı taktikle Badegül'e sonlarda saldırmış, ama mesafeyi tutturamayan kısrak Prenses Die ve Dont Hesitate gibi isimlere üstünlük kurmayı başarmıştı.  Halis Karataş faktörü üzerine artı yazılacak başlıca sebeplerden kilosu da 54 olunca daha cezbedici hal alıyor. 1000//1.15-1000//1.02-400//24 çalışarak dereceli galop yaparak pistte sağlıklı görüntü veren kısrağı günün bankosu olarak kuponlarınıza işaretlemenizi tavsiye ediyorum. 

PATRONİÇE 1200-1600 mesafeli çim ve kum yarışlarının kendi gücünde bulunan rakipleri arasında başarılı kısraklarından bir tanesidir. Tümden yarış hayatına baktığımızda bunu kolaylıkla görebiliriz. Kocakaya'yla kazandığı iki 1400 kum yarışı kayıtlarda mevcut. İkisinde de muhteşem bir uyum yakaladığını sahnelemişti. Ciddi görünümündeki rakiplerinin bir kısmınaysa daha önce start aldığı yarışlarında üstünlük kurmayı başaran kısrağı tek olarak öneriyorum. Rakipleri Mehmet Kaya tercihli Beyaz Kule ve bu sene yakaladığı çıkışı hazırlıklarıyla beraber yukarılara taşımaya çalışacak Ceylinsu bugünkü at yarışı tahminlerinde önereceğim isim Ceylinsu'dur.

İzmirde Yaz günü havasında geçecek Güzel bir Yarış gününde sizlerle beraberiz, umarım herşey Gönlünüzce olur,

Yarışa baktığımızda ÇavdarBaba ,RüzgarBerk ve Açıkel"in süratlendireceği yarışta Hemen arkalarında ÖzerBeyim ve KıvrakTay tempoyu takip edecektir virajdan sonra KIVRAKTAY ve AÇIKEL ataklarını arttıracak son 300 den sonra ÖZERBEYİM ,KARAMIH, USTAOĞLU ve ZEKİ OĞLUM arasında güçlü kalabilen koşuyu kazanacaktır, benim zor gördüğüm bir koşu olduğunu belirtmeliyim küçük kuponlar için farklı koşmasını beklediğim KIVRAKTAY, KARAMIH, ZEKİ OĞLUM ve USTAOĞLU yeterli olabilir , her ihtimale karşı AÇIKEL ve ÖZERBEYİM de eklenebilir.


Koşusunda kısmen kolay gözüken ama güvensiz Safkanlar start alıyor, Galoplarını çok beğendiğim OUEEN BERYL, son koşusunda bize şans getiren TÜRKNUR ve kalitesiyle DEMİRALP küçük kuponlar için ayrımsız önereceğim Safkanlardır bu 3 at harici denk isimler olduğu için çok at yazmak isteyenlere rakipler sırasıyla MCTAMER, ULU MANİTU, IRMAK PRENSES, LAST NUMBER ve ŞÜKRAN BABANNE duruma göre değerlendirilebilir.


Yarışında BARUTEFE son Galobunu 54,2 / 26,7 Rahat yaparken, değişen jokeyi Arif Okan Pazar idaresinde kazanmaya çok yakın küçük kuponlar tek olarak değerlendirebilir, rakip yazmak isteyenler için TEKFORDPLUS, DİRİLİŞ ve ARDEBEŞAĞA süprizde değerlendirilebilir.

Yarışında Cazip bir takip atım var, POWER BY FIRE son iki koşusunda gerek tempoya uyumu gerek güçlü bindirmeler ile başarılı koştuğunu gözlemlediğim Safkan Anneden FİREY ATEŞ ile kardeştir, son galobunu 49,8 / 24,8 Rahat yaparken devamlı jokeyi Nevzat Avcı idaresinde koşuda iddaalı olduğunu gösterdi, Banko önereceğim.


Sürat yarışında Cazip kilosuyla sevdiği mesafede AĞAPERSEN ve TEKİNER ayrımsız favorilerimdir, küçük kuponlara yeterli olabilir, At yazmak isteyenlere bugünkü at yarışı tahminlerinde tempoyu lehine çevirebilirse ALPTUĞHAN önerebilirim.

yarışına Ayağımız kaymadan gelebilirsek çok yoruma gerek olmadan 3 Safkan önereceğim, bu sefer şanssızlığını kırmasını beklediğim MISS TUDOR favorimdir, formda Safkan BİPOLAR LADY ve ikramiyeyi yükseltecek ANİTA BLAKE yazarak bugünkü at yarışı tahminlerim degünü keyifle kapatmayı bekleyebiliriz.Yorum Gönderme

0 Yorumlar