Altılı Ganyan TekleriAltılı ganyan tekleri için en doğru adrestesiniz. Yorum ve tahminlerimiz için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Dün İstanbul'da şansızlığımızı azda olsa kırdık. Çok atla geçtiğimiz ayakların üçü favori bitti. İzmir'de yine zevkli geçeceğine inandığım Ege Derbisi'nin olduğu koşuyla beraber zor olduğunu düşündüğüm iki çim koşulu maiden var. Altılı ganyan tekleri, Şansın bizden yana olması dileğiyle herkese bol şans diliyorum.

Koşu içinde iki ayrı dört isim eküri koşacaklar.. Kazandığı son üç koşusunun ikisinde öne düşerek sonuca varan Ayduru'nun bugün için öyle bir şansının olmadığını düşünüyorum. Yüksek ihtimal Eküri isimlerden Berengül, diğer eküri isimlerdense bir ihtimal Gülüşlü'nün bu konuda bir adım önde olduğu kanaatindeyim. Estigeçti bence Ayduru'nun en ciddi rakibi. Onunda bu mesafede biraz eksik kalacağı ortada. Yarış yaşamında kısa mesafeli kazandığı koşuları mevcut ama bu yıla bakıldığında uzun mesafeyi isteyen sprintinede ön tarafta çok yüksek bir temponun olmadığı vakit geç başlayan isim olarak dikkat çekti. Ayduru son koşusundaysa Memduhağa'nın kazandığı, Çaltepe'nin ikinci olduğu yarıştan boyun farkıyla üçüncü olarak ayrılmıştı. Bence rakiplerine oranla daha alışkın olduğu pist ve mesafede kazanacağını düşünüyor altılı ganyan tekleri, Ayduru'yu günün bankosu olarak öneriyorum.

Son Galobu; 600'ü 41.5, 400'ü 27.2 rahat

Surkapı 12'inci ayın 28'inden bugüne toplamda 7 koşuya katılıp üç birincilik, üç ikincilik, bir defada tabelanın dışında kaldığı KV-8 koşu dahilinde çok iyi grafik gösteren bir isim. Son yarışında rakiplerinden Diyarbeyi'nin çok yüksek tempoda numarayı götürmesine karşın düzlük boyunca artırarak sonunu çok iyi bitirerek çizgiyi önde geçmeyi başarmıştı. Koşunun geneline baktığımız Turgut Usta önde yalnız kalacak gibi. Son yarışındaki performasını iyi durumuyla birlikte sahaya yansıtması halinde kazanacağını düşünüyor günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 1200'ü 1.27, 1000'i 1.12, 4002ü 28.5 çalışarak

EGE DERBİSİ 

Favorim Cooger. Adana'da katıldığı gurup-3 koşuda bir sıkıntı yaşamıştı. Bir sonraki yarışında çok etkisiz kalarak sonunculuğa demir attıktan sonra idmanlarına da yeni yeni başlayıp hazırlıklarını tamamlayan safkan lehine gidişat oluşursa daha önce üstünlük kurduğu rakiplerine yeniden geçit vermeyebilir. 

Son Galobu; 1400'ü 1.30, 1000'i 1.03, 400'ü 25.5 rahat 


Altılı ganyan tekleri, ve günün bankolarını yazarlarımız titiz çalışmaları ile her gün siz yarış sever dostlara sunuyorlar. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar