AGF TABLOSUÜcretsiz at yarışı tahminleri sitemize hoş geldiniz. Agf tablosu, günlük yorumlar ve görüşler için sitemizi takip edebilirsiniz. Teşekkür ederiz. Değerli dostlar herkese merhabalar,

Hafta içi pek vaktim olmadığından paylaşımlarımı biraz azaltmak durumunda kalıyor olsam da inceleyip cazip gördüğüm programlarda belki bir faydam olur düşüncesiyle de birşeyler karalıyorum.

Adana programını inceleme fırsatım oldu, cazip sonuçlar, agf tablosu çıkabilme ihtimalini gözeterek fikirlerimi siz değerli dostların değerlendirmesine sunmayı tercih ettim.

Bugün cazip olacağını düşündüğüm bir banko üzerine oyunumu kuruyorum. Sizlerin kendi iradeniz ve tercihleriniz ile en iyi kurguyu oluşturmanızı diliyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa


Dikkat çekmek için başlık açtığım isim son 2 haftadır pistte dereceli işler çıkartıyor. Çok at yazan dostlar için bu detayı belirtmek istedim. İdmanlarını koşabilirse günün cazip isimlerinden olabilir, dikkat edelim.


Startla birlikte Belenus ve Ertenhan'ın tempo vermesi muhtemel yarışın, koşularını genellikle 3-4 takip eden ve agf tablosu, temposunu koruyarak sonlarda artırabilen, inatçı safkan Fara Fern'in lehine gelişeceğini  öngörüyorum.

Son koşularında Hazeleyes, Lady Ceylin, Hopeful gibi - bugün bu koşuda olmayan -  isimlere geçilen Fara Fern için bugün kağıt üstündeki rakip daha önce geçildiği Güzide Zeynebim gibi gözükse de yarışları çok geride takip eden bu isim için bugün mesafenin kısa olduğu düşüncesindeyim.

Ön tarafı çok boş bırakmaması halinde Fara Fern'in kazanmasını bekliyor ve alternatif tek olarak öneriyorum.

Bugün programı son ayağa taşımaya çalışmamın yegane sebebi Alperbey'dir...

Bugüne kadar yarışlarında hep mücadelenin içinde olan isim daha önce Altın Kop arkası, Osman Baba arkası, Lombardi arkası ikincilikler elde etmiş, 4. Olduğu koşularda dahi Kedim, agf tablosu, Bachelors Degrees vs gibi isimleri geride bırakmış bir isimdir.

Şimdi son koşusunda 7. oldu diye de cazip çıkabilir.

Dikkatli gözlerle son yarışını tekraren izledim son 400 de yarışta iddası olan isim tam artırırken tampona ve makasa maruz kalıyor ve yine de 1400'ü 1.31 civarında bitiriyor.

Çoktan maidendan çıkması gerektiğini düşündüğüm Alperbey'in dinçlikle gireceği koşuda, koşu gidişatında önleri boş bırakmayarak bu rakipleri geride bırakacak güç ve kaliteye sahip olduğunu düşünüyor ve oynayacağım oyunda banko olarak değerlendiriyorum.Her gün agf tablosunu sitemizde bulabilirsiniz. Herkese bol şans diliyoruz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar