27 Mart Nalkapon Bursa At Yarışı TahminleriBıktım yeğen bıktım! Adana'daki müthiş bomba bankom Mutluluk Gözyaşı'nın jokeyi düştü. İşin arkasında TJK Reisi olduğunu düşünmem mümkün. Gücümün önünü kesmek için attan atlaması talimatını vermiş olması söz konusu. Araştırmalarım sürüyor. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım.

Dün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim istihbaratıyla bulduğu gizli bilgileri bana gönderdi. Onun Kriptolu mesajlarını artık anında çözüyorum. Bana sadece üç ayağı verdi. İlk ayak 2-3 yaz geç Dayım, üçüncü ayak 1 kazanır ama sen 2yi de yazıp gücünü göster. Dördüncü ayakta da 3 banko olur haberin ola, dedi. Kalanını da üstün altılı bilgimi kullanıp çözdüm. Mükemmelliğim tartışılmaz. 

Süpürgeci Sülo yeğenim de İstanbul'da iyi çalışmış. Onun da istihbaratı kuvvetlidir. Her ne kadar müthiş Bursa kurgumun tutacağından adım kadar emin olsam da İstanbul bülteninde de resital peşinde olduğum söylentileri doğrudur. Bursa bültenini çerez niyetine oyna, sonra da İstanbul şovumu bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

3.2
7.5.8.1.2.4.3.6
1 BRAVE COLLEN // 2
3 BATMANASLANI BANKO
3.1.6.5.4.2
5.2.1.3.10.6.8.7.4.12

67.2 TL // 134.4 TLYorum Gönderme

0 Yorumlar