26 Mart Nalkapon Kocaeli At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana vereceğim bankomun ismine iyi bak. Kahvecinin çırağı müthiş gavurcasıyla benim için çevirdi. İstanbul'un sefiri yani Duke Of İstanbul. Bu isim sana kimi hatırlattı? Benden başkasını hatırlatması mümkün değil. 

Sene 1992, Rusya'dan yeni döndüm. Arkamda bıraktığım Ukrayna'lı dilberler bir iki sene sonra Karadeniz'e akın etti. Sen onları nataşa diye bilirsin. Gizliliğim en önem verdiğim özelliğimdir. İzimi kaybettirmek için onlara Trabzon'da yaşadığımı söyledim. Gemiye atlayan beni bulmak için yola çıktı. Ben o zamanlarda İstanbul'un sefiri olmuştum. Bütün pavyonların haracı bana yazıyordu. Herkes önümde diz çökmüştü. Ünlü gazinocular kralı Hikmettin Kaplan bile peşimde pervaneydi. Zeki Müren'i en önden dinliyordum. Sattığım cakanın hesabı yoktu. O zaman da her zamanki gibi düşmanlarım vardı. Dansöz Murat'ın adamları peşimdeydi. Ölüm fermanım verilmiş, başıma 50.000 gayme ödül konmuştu. Bir keresinde arabamı taradılar ama süper zekamla onları kandırmayı bildim. İşte o gün artık Dansöz Murat'ın işini bitirmem gerektiğini anlamıştım. 

Onun mekanında çalışan bütün adamları bana çalışıyordu. Kozlarımızı paylaşmanın vaktinin çoktan geçtiğini söyleyip bir buluşma ayarladım. Mekanına tek gidecektim hem de silahsız. İçeri girdiğimde etraf sessizdi. Dansöz Murat koltuğa oturmuş beni bekliyordu. Yanına oturduğumda racon kesmeye başladı. Silahını çıkardı, adamları dansöz kıyafetleri getirdi. Tam o sırada kahkahayı bastım. İyice sinirlenip tetiğe bastığında ona hayatının şokunu yaşatmış olmam mümkün. Planım tıkır tıkır işlemişti. Bana çalışan en yakın adamına silahını kuru sıkıyla değiştirtmiştim. Birden ayağa kalktım. Bütün adamları silahını çekti. Sonra ona doğrulttu. ''Haydi bakalım Dansöz Murat, sıra sende'' dediğimde düşüp bayıldı. Onu ayılttım. Uyandığında dansöz kıyafetini giydirmiştim. Arabaya bindirdiğim gibi Taksim Meydanı'na çıkardım. Bütün pavyoncuları çağırıp önlerinde kıvırttım. Gücümün karşısında diz çöküp ayaklarıma kapandı. Onu memleketine sürdüm. 

Haydi bakalım yeğenim gücümü göstermem için doğru ganyana gidip sen de tevziyeye ortak ol. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

5.6.4
5.1.9.3.2
1 DUKE OF ISTANBUL BANKO 
6.7.5.1
6.1.5.8.9
1.14.9.3.6.8

126 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar