17 Mart Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri (831 TL)


Birinci altılıda Giallo Ragazza ve Ayduru ön planda tuttuğum safkanlar. Bugün Adana için daha geniş yorumlu bir şablon hazırladığımdan İzmir'i kısa tuttum.

BIG DADAŞ: Geçtiğimiz yıllarda kısa vadeli ve grup koşularda başarılı sonuçlar elde eden safkan geçtiğimiz yıl Temmuz ve Kasım ayları arasında sıkıntılı bir dönem geçirse de sonrasında toparlanarak yavaş yavaş eski potansiyeline ulaşmaya başladı. Bu koşu için gerçekleştirdiği 600 metre 23 // 35 rahat dereceli işi de durumunun iyi olduğunu gösteriyor. Bu grupla baş edebilecek güç ve potansiyele sahip olduğuna inandığım safkanı ilk ayak riskini sevenler için günün alternatif teki olarak öneriyorum.

KINOWA: Can Dadaş, Power King, Dombra, Congenial Son koşu içerisinde tempoya bir yerde bir şekilde katkıda bulunacak safkanlar. El Nino'nun ön tarafa çok bulaşacağını sanmıyorum. Ancak gidişat ona da pek yaramıyor. Geriye Cooger, Cambodia ve Kinowa kalıyor. Eküri Power King'i kadrosuna daha yeni kattı ve Kinowa için tempoyu yükseltmek dışında bu yarış için bir vasfı yok. Cooger son koşusunda eski sıkıntısının nüksetmeye başladığı şüphesi uyandırdı. Cambodia aslına bakarsanız kumaş olarak bu yarışları çıkarabilecek bir safkan ancak dişi olması güvenimi azaltıyor. Burada benim elimde bir tek Kinowa kaldı. Bu safkan için 1600 üstü koşmaz diyenlere karşı iki yıl önce uzunda Grup 1 kazanacağı iddiasında bulunmuştum. Sonrasında sorunlu bir dönem geçirdi ve geçtiğimiz yıl bu düşüncemi gerçekleştiremedi. Ben bugün şartların olgunlaştığına inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

9 BIG DADAŞ // 7.1
3.2.5.10.14.13
5 KINOWA BANKO
1.4.3.8
2.3.7.6
7.10.2.1.12.6

40.32 TL // 120.96 TL

Altılı ganyan 831 TL ikramiye vermiştir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar