20 Şubat Sihirli Kantarma Wolverhampton At Yarışı Tahminleri (531 TL)


WOLVERHAMPTON'DA BİR BANKO BİR TEK


Bugün bir bankomuz, bir de tekimiz olacak. Bankomuz genelin yöneldiği bir at, ancak alternatif tekimize pek yönelim yok. Bu yüzden ikramiye arayışında olanların işine yarayacağına inanıyoruz.

1. KOŞU

Süratli gitmesini beklediğimiz koşuda orta grupta yerini alıp düzlükte yapacağı ataklarla iddialı olacağını düşündüğümüz Kavora ilk ayak için favori olarak önereceğimiz safkan.

2. KOŞU

Son katıldığı 3200 metre mesafeli koşuda düzlükte Lady Makfi ile bir mücadeleye girişen ve fotoda baş farkıyla mağlup olan Betancourt, bu kez 400 metre daha kısalan mücadelede dayanıklılığıyla favorimiz olacak.

3. KOŞU

Son koşusunda adeta bu yarışın provasını yapan Poets Pride önde iki rakibiyle bir liderlik mücadelesine girişti ve son 100 metreye kadar da geriden gelen rakibiyle başa baş bir mücadele içerisine girdi. Bugün önde gitmesini beklediğimiz bir safkan daha var o da Go Sandy ancak son yarışları çok kötü. Bu yüzden Poets Pride'dan bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. Normalde bekleme yapan safkan önde farklı koşan rakipleri olursa, geriden gelecektir. İkramiye odaklı oynayıp alternatif teke yönelmek isteyenler Mr Gent ve Minuty'yi rakip olarak değerlendirebilirler.

4. KOŞU

Blame Culture'nin öne düşmesini beklediğimiz onu yarış boyunca adım adım takip edecek olan Glory Of Paris'le beraber düzlüğe çıkacaktır. Buradan sonra Glory Of Paris'in rakibinden sıyrılıp fotoya uzanma ihtimalini çok yüksek görüyor ve alternatif tek olarak öneriyoruz. Bir diğer rakibi de Wolverhampton'da koştuğu iki yarışı da kazanan Murdanova ise etkili sprintiyle bu safkanlara katılmayı deneyecektir. Düşük bütçeli kurgular için bu safkanları yeterli buluyoruz.

5. KOŞU

Öne yakın gitmeyi seven Amor Kethley, son ikinciliğinde çok az farkla kaybederken artık kazanacak kıvamda olduğunu gösterdi. Son koşusunda zorlanmadan kazanan Defonso ve aynı gün ikincilikte kalan Eye Of The Water  bu koşunun önde gelen isimleridir.

6. KOŞU

Çok sürpriz durumdayken ikinci olduğu yarışın düzlüğünde önü açılmayan ve dış kulvara açıldıktan sonra daha kuvvetli gelerek ikincilik elde eden Aqua Libre bugün favori hanesinde değerlendireceğimiz safkan olacak.

Wolverhampton At Yarışı Tahminleri

10.3.2.9.5
6.1.12.9.2.3.10.4
2 POETS PRIDE BANKO
1 GLORY OF PARIS // 4.7
4.9.13 // 1
5.1.6.3.4

30 TL // 120 TL

Bugün tekimiz Glory Of Paris start çıkışında şahlandı ve 6 boy kaybetti. Sonrasında doldurup öne gelen safkan az farkla ikincilikte kaldı. Gönül isterdi ki böyle bir aksilik olmasın ve yarış sever dostlarımız 30 TLlik şablonla sonuca gitsin. Üstelik kazanan attan daha cazip durumdaydı ve daha yüksek ikramiye alacaktık. İlerleyen günlerde hedeflediğimiz daha büyük ikramiyelere ulaşmak dileğiyle...

Yorum Gönderme

0 Yorumlar