20 Şubat Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri (227 TL)


BURSA'DA ZOR YARIŞLAR VAR

Son koşularında iyi gruplarda yarışan Yarissa bu defa dengi atlarla koşuyor. Nurettin Şen bugün Dikenciklerin üç dört tane atına binmiş bana en şanslısı Yarissa gibi geldi. O yüzden ilk sıradan yazacağım. Uzun zamandır koşmasa da İstanbul'daki üstü üstüne galoplarıyla Garzan Ateşi de bu koşuda şanslı olacaktır. Araya girmeden evvel kaliteli atların yakın arayla arkasında dördüncülük yapan Şahgözü de küçük kuponlara yeter gibi.

İkinci ayakta benim ilk atım Asilbaki olacak. Bombacan'ın hemen arkasında dördüncü olduğu yarışta beğenimi kazanmıştı. Geçildiği atlar bir sonraki yarışta koşuyor. O burayı seçmiş. O koşusu da 5 ay sonraydı ve de ona rağmen harika yarıştı. Son çalışmasında Mahsun Demirbaş'la 27 - 56 yapan safkan favorimdir. İkinci at olarak ise pistte gezinip istediği sprinte kalkamasa da kısa vadeli yarışta üçüncülüğü güzel olan Tuğtekin, bir yarış öncesinde tam bu mesafede ikinci olduğu jokeyi Onur Yıldız'ın yine bindiği Babasahakıran'la formunu bulan ve de iyi orjinli Yumruk'u küçük kuponlara öneriyorum.

Birçok kaçak atın olduğu koşuda, son yarışını çok rahat kazanan ve de sprinter olan Akçaağa yarışından sonra yaptığı üç galobunda da iyi dereceler alarak formunu sürdürdüğünü bizlere gösterdi. Nevzat Avcı gibi Bursa'da iyi at binen bir jokeyle kazanan olmasını bekliyorum. Rakip olarak da kendisi gibi geriden gelen My Cem'i tavsiye ediyorum.

Satış koşularını sevmediğimi daha evvelinde birkaç kere yazmıştım. O sebepten üzerine çok yorum yapmayı da sevmiyorum. Gruptaki en yüksek handikaplı iki at olan Veliahtım'la Savaş Atı'nı ön planda yazacağım. Diğer atları yakın zamandaki yarışları ve de çalışmalarından bakıp seçtim.

Beşinci ayakta bankom olacak. Pissca daha üç kere koşsa da 8 aylık arasından sonraki ikinci yarışında baştan sona önlerde götürmüştü. Son metrelerde bütün safkanların ip gibi dizildiği anda da mücadeleci yapısıyla dikkatimi çekti. Beni o gün, bu  1300 metrelik yarışı çıktığı gibi bitirebileceğine de ikna etti. Jokeyi İsmail Dinar da Tinemis'ten inip onu tercihlemiş. Bu yüzden banko olarak yazacağım.

Son ayakta bir yarış gösterilen ve de o gün yine kuponumda olan, sonlarda içerilere girip iyi ataklar yapan Power Of Angels bu defa daha iyi hazırlıklarla koşacak. 1000 metrede 1.02 - 1.16 yapan ve de Kurtellerin elinde hazırlanan safkan son ayak için favorim. Yine iyi orjinli Hıgh Level de küçük kuponlarda olmalı.

Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

2.3.8 // 1.6.5
7.8.6.5 // 1
10 AKÇAAĞA // 6
7.1.11.6.2.3.9
12 PISSCA BANKO
6.4 // 7.1.9

11.76 TL //  147 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar