Benim adım sürpriz soyadım bomba. Bugün dinamit lokumlarımı cebime koydum. Son ayakta İzmir'i infilak ettirmeyi planlıyorum haberiniz ola. 
Dün bana bazı yazılar geldi: "Nalkapon, Çaykur Rıza'yı Yancı Hikmet'i bırak bankonu anlat bankonu." Anlatayım yeğenim de biraz sen de sebeplen. Bana bak yeğen üç gündür İzmir'de hava kötü. Bülteni açar açmaz gözüme ilişti yeğen müthiş bomba bankom Permium Mover Dedim ki yaşadın Nalkapon, artık gücünü gösterme vakti. Bu at çimde de kazanmış, seni kimse tutamaz. Şova hazır ol. 

Artık rahat rahat uyuyabilirdim. Sabah erken kalkıp resitalime hazırlanmam lazımdı. Yarışlar başlamadan önce kahvedeki köşeme geçip beşinci ayağa kadar sinsice bekleyeceğim. Sonra da tam atlar girerken Çaykur Rıza'ya ''Bana bir köpüklü kahve'' yap diye talimat vereceğim. Yarış bittiğinde de TVye bakıp, bankom Permium Mover resital yaptı, diye cebimden tutmuş İzmir müthiş kurgumun yazılı olduğu kuponu çıkarıp masaya koyacağım. Çevremdekilere satacağım cakanın haddi hesabı yok. 

Yeğenim tam da ayva tatlısı yeme zamanı geldi. Bana inanmayanların her gün ayvayı yemesini bekliyorum. Pişmanlıktan başlarını bir o duvara bir öteki duvara vururken, Nalkapon'un gücünün kıymetini bilemedik, ona ettiğimiz hakaretlerden çok pişmanız, eğer dinleseydik ceplerimiz şişmişti ama şimdi ayvayı yedik, diye diye deli divane olup ortalarda dolanacaklar. Sonra da akşam tekele gidip aldıkları iki bira, 200 gram leblebiyi hesaba yazdırdıktan sonra köprünün altında Müslüm'den son pişmanlık neye yarar açarak sabaha kadar hüngür hüngür ağlayacaklar. 

Bazı yeğenlerim, kuponlar çok büyük Dayı, diyor. Ucuz etin yahnisi olmaz haberin ola. Tevziyeye giden yolda zaman zaman müthiş kurgumu büyüttüğüm, engel tanımadığım söylentileri doğrudur. Bomba bankoma güvenirsem bankadan kredi çekip hepsini müthiş kurguma da yatırabilirim. Kendime güvenim sonsuz.

Birkaç ayakta çok at yazmama rağmen bazı tereddütlerim olsa da üstün altılı bilgimle oraları da geçmem mümkün. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Tahminleri

7.2.4.5.3
2.4.3.7.8.11.12.5
6.4 // 1.7
1.5.2
7 PREMIUM MOVER BANKO
8.1.7.4.9

100.8 TL