En Son

Post Top Ad

10 Ağustos 2019 Cumartesi

10 Ağustos Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri
Dün İstanbul programına kısa bir tatilin ardından kazanarak başladık. İkinci altılının toplam dört ayağında ilk atlarımız geri kalan ikisinde ise ikinci atlarımız kazandı. Bugünde İnşallah kazanacağına inandığım bankoma çok güveniyorum.Bol şans.

ONATKAN 

Bu pistte hafif kilo ile start aldığı dört koşudan bir defa kazanıp,iki defa ikincilik çıkartan safkanın son iki yarışı kötü olsada kendinden yaşça büyük ve tecrübeli rakipler,i yanında en şanslı isim olduğunu düşünüyorum. Jokey avantajı ile birlikte mesafeye yatkın Onatkan favorimdir. Yine bu pistte sert gruplarda çim yarışlarına çıkarak zaman zaman etkili olabilen ve son iki kum yarışında istediği sonuçları alamasa da son çalışmalarında formunu sürekli yukarılara taşıyıp,1000'i 1.16, 600'ü 46,400'ü 28.5 rahat işleri ile Bülent koşunun ikinci şanslı ismidir. 

GÖKLERİN GÜLÜ

Turbo-Dürdane eşleşmesinin tayı şampiyon isim Diliran ile tam kardeş. Genel olarak idmanlarına da baktığımızda grubun en hazır üç isminden bir tanesi. Altıncı ayın 10'undan bugüne eksiksiz olarak hazırlıklarını eksiksiz şekilde tamamlayan Göklerin Gülü,1000'i 1.11,400,'ü 28.5 hafif çalışarak,400'ü 26.5 çok rahat yakın yaptığı son galoplarıyla günün bankosu olarak kuponlarda değerlendirilmelidir. 

ÇELİKKALKAN

Önde Katısemih'in tek başına temposunu rakiplerine hissettireceği koşu gidişatına hemen hemen her koşusunda aynı stil ve tarzla koşan Gümbürgümbür virajın dönülmesine yakın yerde rakibine eşlik edecektir. Virajın dönülmesiyle Işkınat'ında bu isimlere katılıp önde bir üçlü oluşturacağını,Son grup-1 koşuda ikinci olurken sert rakipleri geri,de bırakıp,üç koşu önce yine bugüne denk grupta kazanırken Gümbürgümbür'ü mağlup etmeyi başaran Çelikkalkan'ın bu isimlerin çekişmesinden faydalanıp kazanmak adına ekürisi ile birlikte en şanslı isim olduğunu düşünüyorum. 

KHAL DROGO 

Bu pistte bu yıl kazanarak başladıktan sonra istediği sonuçları son koşularında alamadığını düşündüğüm safkan son startında ise biraz olsun kıpırdadı. Koşunun başlangıcından aldığı liderliği çizgiye kadar korumaya çalışan ve daha sert rakipler yanında 3 boy gibi az bir farkla dördüncü olan Khal Drogo,1200'ü 1.21 ve 800'ü 51.5,4002ü 24.5 rahat işleriyle bi,r solukta koşuyu bitirip sürpriz yapabilir. Sevgili dostlar, biliyorsunuz ki Sihirli Kantarma tam 3 yıldır size ücretsiz at yarışı tahminleri ve içerikleri sunuyor. Bizim sistemimiz reklamlardan elde edilen gelirler üstüne kuruludur. Fakat duyuyoruz ki bizim adımıza hesaplar açıp sizlerden para isteyenler oluyormuş. Bunlara itibar etmeyiniz.Muhakkak bize bildiriniz. Bizim, yarış severin parasıyla işimiz olmaz. Bol şans herkese. 


NORMAL ALTILIM

7.2.3.1.4.6
7.3
5-GÖKLERİN GÜLÜ
1.2.3
1.5.3.6
3.2.5.9

ALTILIM

7.2.3.1.4.6
7.3.4.2.8
5-GÖKLERİN GÜLÜ
1.2.3
1.5.3.6
3.2.5.9.6

123 TL 
4 yorum:

 1. Goklerin gulu nu oyle bi anlattin ki 50 boy farkla alir sandim ama dediklerinle alakasi yok be abicim. At tam bir hayalkirikligi. Benim kuponda yatti bu kosuda :)

  YanıtlaSil
 2. Yazıklar olsun sizin vereceğiniz oyuna şart 1 de tek yazıyorsunuz birde bırakın tahmin yapmayı siz

  YanıtlaSil
 3. Kurban
  Bayraminz
  Mübarek olsun
  Sihirli kantarma ailesi

  YanıtlaSil
 4. Herşey için elinize emeğinize sağlık
  Kurban bayramınız mübarek olsun
  Biz takipçilerini olarak bizden
  Biristeginizvarsa LÜTFEN YORUMLARDA yazın
  Bu arada kendini bilmeyenhadsuzler
  Çikiplaf söyleyebilir aldırmayın
  Çokbiliyorsa kendi yapsin

  YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar