En Son

Post Top Ad

13 Temmuz 2019 Cumartesi

13 Temmuz Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri (1. ALTILI )
Günün birinci koşusunda Cucupa iyi ve kötü sonuçlarına bu koşuyla son verebilir. Ara verip grup koşuda kötü sonuç aldı.Şartlı koşuda ikinci olup,temposu yüksek yarışta etkisiz kalmıştı. Son yarışındaysa iki sürpriz isimin arkasına üçüncü olarak ayrıldığı yarıştan sonra fit duruma geldiğine inandığım Cucupa'yı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu: 800'ü 50,400'ü 24 rahat 

Günün ikinci koşusunda Eymenege biraz mesafe isteyen bir tay. Halis Karataş'la koşuyu önlkerde kabullenip düzlükle beraber rakiplerine üstünlük kurabilir. Meis ikinci olduğu yarışında etkili olmuştu. 41-27 tatminkar işiyle koşunun en şanslı ikinci ismidir. 

Günün üçüncü koşusunda Anzilha Adana pistinde dışa açılmasına karşın çim yarışından kazanarak ayrılmıştı. Aprantiden kurtulan tay Akın Sözen'le daha farklı netice alabilir. Seçkaya Kocaeli'de kazandığı yarışında iyi izlenim bırakmıştı. Eküri avantajıyla ikinci şanslı isimdir. Yarış hayatına çok kolay galibiyet alarak başlayan Tumbul Çiçeği ve Tabelada sürekli boy gösteren Pist Kralı sırasıyla düşündüğüm isimlerdir. 

Günün dördüncü koşusunda ilk yarışını gösterişli şekilde kazanan Contender çim pistte şansını deneyecek. Aynı form ve görüntüsüne 52-25.8 rahat işiyle ilk sırada şans verilmelidir. Gurubun seri ismi Holosko bir defa çim pistte kazanmıştı. Koşu tecrübesi yeterli tay ikinci sırada şans verilmelidir. Son yarışını kazanan Alçinim'de bu ayağa yeterli olacaktır. 

Günün beşinci koşusunda Oneandonly kazandığı koşuyla morallenip biraz daha uygun rakipler start alacak olmasından dolayı birinciliğe çok yakın. Sert guruplarda iki koşu gören Klaus,formunu yukarılara taşıyan Aybars ve sürpriz yapmaya yakın isim LKıttle King sırasıyla tuttuğum isimler. 


Mavrova startta 15 boy oyalandığı koşuda ikinci olmayı başarmıştı. Şimdi daha hazır konumda start alacağı rakipleri arasında aynı sorunu yaşamazsa birinciliğe çok yakın. Daşçı Poyraz son koşusunda sprintine geç başlamıştı. Bir koşu öncede numaraya çıkmıştı. Gidişatı yakın takip edebilirse rakiplerine üstünlük kurabilir. Zaman zaman iyi koşular çıkartan Sivaslıkızı ve farklı sonuç almasını beklediğim Selami Dayı önceliğimdir. Sevgili dostlar, biliyorsunuz ki Sihirli Kantarma tam 3 yıldır size ücretsiz at yarışı tahminleri ve içerikleri sunuyor. Bizim sistemimiz reklamlardan elde edilen gelirler üstüne kuruludur. Fakat duyuyoruz ki bizim adımıza hesaplar açıp sizlerden para isteyenler oluyormuş. Bunlara itibar etmeyiniz.Muhakkak bize bildiriniz. Bizim, yarış severin parasıyla işimiz olmaz. Bol şans herkese. 


NORMAL ALTILIM

5-CUCUPA 
4-12
7-3-2-4
2-1-4
3-7-1-2
11-2-14-4

29.2 TL 

ALTILIM

5-CUCUPA 
4-12-1
7-3-2-4
2-1-4
3-7-1-2-8-9
11-2-14-4-7-15-1

105 TL Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar