En Son

Post Top Ad

7 Temmuz 2019 Pazar

07 Temmuz Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri


ARSLAN SULTAN // ÇAY: Grubun en istikrarlı atı olan Arslan Sultan, Ankara'da yaptığı koşularında tabela içinde yer bulmayı başarmıştı. Birkaç kere de kazanmaya çok yaklaştı. İki gün önce Ankara'daki 600 metrelik çalışmasında yaptığı 29-45 çok rahat derecesiyle de çok hazır olduğunu gösteriyor. Çay da çimdeki ilk koşusunda yaptığı üçüncülükle dikkat çekti. Bugün için o da iyi hazırlık yapmış. Küçük kuponlara ilk rakip olarak yazılabilir.ANZAS: Anladığım kadarıyla son koşularındaki formu ve de bugünkü ağır kilosundan sebeple Anzas çok tutulmamış. Fakat baktığımız zaman bu mesafede bu kilosuna rağmen bu rakipleri alt edebilecek kadar iyi bir at olduğunu söyleyebiliyoruz. Bana kalırsa, bugün koşu başlar başlamaz aldığı liderliği - eğer ki aprantisi büyük bir hata yapmaz, koşunun temposunu da çok gereksiz yere yükseltmezse- fotoya kadar korur. Günün bankosu olarak yazacağım. 

HOSLİ // TURKISH LEGEND: Bu grupta iki at diğerlerinden ayrılıyor. Birincisi Hosli, ikincisi de Turkish Legend. Her ikisi de şimdiye kadar koştuğu yarışlar göz önüne alındığında karşılaştıkları rakipler de incelendiğinde burayı ikili bitirmesi gereken atlar gibi duruyor. Ben bu sebepten bu ayağı iki atla geçeceğim. İyi olanın kazanmasını dilerim. 


WONDERFULL: Esasında çok iyi orjinli bir at ve de uzuna çok da yatkın olduğu söylenebilir. Bir süredir koşmamış olsa da son yaptığı 400 metrelik çalışmasındaki 23-36 derecesiyle ne durumda olduğunu gösteriyor. Hem mesafesinde ve de pistinde koşacak olması hem de bugünkü rakiplerinin de dengi atlar olmasından sebep mutlaka kuponlara yazılması gerekiyor. 

Verilen desteklerin önemini bilen ve de her daim arkamızda olan herkese sonsuz teşekkürler. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

4.7.9.2.6.1
7.9 // 2.8.10
1 ANZAS BANKO
1.5
5.4 // 7.1
7.2.5.1.4.11.6.8

26.88 TL // 134.4 TL 

1 yorum:

Post Top Ad

Sayfalar