En Son

Post Top Ad

7 Temmuz 2019 Pazar

07 Temmuz Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri
Günün birinci koşusunda Pattani Ahmet Çelik'le çim yarışlarından iki defa ardarda üçüncü oldu.Sentetik pistte birinciliğe biraz daha yakındır. Kaliteli bir isim olmasına karşın istediği sonuçlar alamayan Buminhan,son yarışı ölçü olmayan Meddah ve bu yarışa iç pistte 40-27 galobuyla katılacak Bolkar Dağı sırasıyla şans verdiğim isimler. 

İyi pazarlar iyi tatiller diliyorum. Bir süredir start almayan The Perfect Show kalitesiyle guruba biraz ağır basıyor. Çalışmalarınada yeni yeni başlamasına karşın daha cazip rakipleri seçerek yoluna devam eden tayın kilosu ağır olsada mesafe avantajıyla bunu lehine çevirecektir. Bushanger temsilcileride bu mesafeyi en iyi koşan isimlerden.Koşunun başlamasıyla aldığı liderliği foto finişe kadar koruyacağını düşündüğüm safkanı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu: 1000'i 1.04,400'ü 25.7 rahat

Sert gurupta sekizinci olduğu koşuda çok beğendiğim Creed Boy,uzamış mesafede farklı sonuç almaya çok yakın duruyor. Kısıtlamadan devam ettiği hazırlıklarını 38-25 çok rahat la tamamladığı son galobuyla ilk şanslı isimdir. Rex dengi rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek isimdir. Formda jokeyi A. Kaçmaz'la ikinci sırada şans verilmelidir. Kalitesiyle Uçanfil ve uygun rakiplerle start alacak Prof Striker ölçekli şablona yetecek isimler. 

Yakaladığı formuyla her pistte etkili olabilen Tonyukuk daha önce üstünlük kurduğu rakipleri arasında ilk sırada yazılmalıdır. Faule maruz kaldığı son yarışında üçüncü olan Beyhanefe,Ankara'dan formda gelen Hakimbaba ve üçüncü olduğu yarışında biraz kıpırdayan hafif kilolu Badeşan önde tuttuğum isimlerdir. NOT: Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına reklam engelleyici kullanmayıp desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 

NORMAL ALTILIM

5.2.4.1
5.4.6
1-THE PERFECT SHOW
7.6.8.3
5.12.11
5.4.6

34.5 TL

ALTILIM

5.2.4.1
5.4.6.2.1
1-THE PERFECT SHOW
7.6.8.3
5.12.11.9.2
5.4.6.8

126 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar