En Son

Post Top Ad

25 Haziran 2019 Salı

25 Haziran Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri


KARDEŞCAN: Cankardeşler gibi şampiyon bir atın anadan kardeşi olan Kardeşcan, Kadir Tokaçoğlu tarafından özenilerek hazırlanmış. Çalışmalarında hem uzun hem de kısada yaptığı dereceleri de beğendiğim safkan ilk yarışından birincilik çıkarabilecek güçte görünüyor olmasıyla alternatif tekimdir. 

AĞIR ADAM: Ankara'da hazırlanıp gelen Ağır Adam, ilk koşusunu Kocaeli'de koşarak 1000 metrede 1.03 yapmış ve de uzak farkla çok rahat kazanmıştı. Sonra Ankara'da yine rahat kazanıp ikide iki yaptı. Ahmet Çelik de sırf onun için Kocaeli'ye gelmiş görünüyor. Bugün üçte üç yapmasını beklediğim safkanı ben de herkes gibi banko yazacağım.

NEDİMHAN: İlker Soyad'la çok iyi anlaşan ve de daha evvelinde birçok kere yarış kazanan Nedimhan, İstanbul'da girdiği son üç yarışta da başarılı sonuçlar aldı. Bugün sevdiği Kocaeli pistinde ve de tam da mesafesinde koşuyor olmasıyla benim favorim olacak. 

ÇALTEPE: Dört gün önce kazanan Çaltepe o gün Tolga Yıldız tarafından çok da sıkılmamış ve de bu yüzden zor kazanmış gibi görünmüştü. Sahipleri bu yarışı da hesaba katmış olmalı. Afrikaander'le aynı stilde koşan atlar olduğundan bugün onun istediği gibi koşamama ihtimalinin daha fazla olduğuna inanıyorum. Zaten istediği gibi önde boş kalırsa, o çıktığı gibi bitirmeye çok da uzak değil gibi. Ancak dediğim gibi diğer atlar tarafından tempoyu artırmaya zorlanacağına ve de bu yüzden Çaltepe'nin daha şanslı olacağına inanıyorum. 

ÖZDAĞCI: Çalışmalarını Mehmet Gönültaş'la yapan ve de 1000 metrelik çalışmalarındaki 27 - 1.10 ve de 28 - 1.09 çalışarak dereceleriyle gruptaki en hazır at gibi görünen Özdağcı en dış kulvar dezavantajına sahip olmasına rağmen bugün en az kendisi kadar hazır gördüğüm ekürisiyle alternatif tekim olacak. 

FLAMBOYANT: Kavacık Beyi, Emika ve de İmperfectionist'le anadan kardeş olan Flamboyant şimdiye kadar hep kısada koştu ve de hepsinde üçüncü oldu. Özellikle İstanbul'daki yarışlarında Niğdebeyi'yle Akdağ Fırtınası arkasından üçüncü olduğu gün çok beğenimi kazanmıştı. Bugün mesafenin 1800 metre olması bir yana kilosunun da çok hafif olmasıyla kendi dengi rakipleri içinde banko olarak yazacağım.

Sihirli Kantarma'nın yayın hayatına devam edebilmesi için sizin desteğinize duyduğu ihtiyacı lütfen unutmayın. Her zaman söylüyorum; yine söyleyeceğim: Tüm ekonomik olumsuzluklara rağmen direniyoruz. Herkese bol şans. 


Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri 


2. ALTILI

2.6.3.10.1
13.14.5.7.9.2.6.8.12.1
2.1
6 ÖZDAĞCI // 9.7 
10 FLAMBOYANT BANKO
6.1.3.5 // 13.7.2

28 TL // 147 TL 

1. ALTILI

4 KARDEŞCAN // 8.11
1 AĞIRADAM BANKO
3.4.6.2.1
2.6.3.10.1
13.14.5.7.9.2.6.8.12.1
2.1

35 TL // 105 TL Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar