En Son

Post Top Ad

22 Haziran 2019 Cumartesi

22 Haziran Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

HÜSNİ // ANNAPURNA: İlk koşusunda uzak fark yaparak kazanan Hüsni hem çimde hem de kumda koşacak bir orjine sahip. Çalışmaları da iyi. Sinan Özen de atını yakından tanıyan bir jokey. İki ay arasından çok etkileneceğini de zannetmiyorum. Annapurna da Victory Rhythm'nin anadan kardeşi ve de çok iyi bir orjine sahip. O da hazırlıkları bakımından bu koşudan birincilik çıkarabilecek durumda olduğunu gösteriyor. 

MİRENDA: Hem çimde hem de kumda iyi koşan bir at olan Mirenda evvelki yarışında çok ön plandaydı ve de maidenden çıkması bekleniyordu. Evvelki hafta 1000 metrelik çalışmasındaki 1.09 çalışarak derecesiyle artık çok daha iyi durumda olduğunu göstermesi ve de maidenden at çıkarmayı seven jokeyi Kadir Tokaçoğlu ile bu defa kazanmasını bekliyor ve banko öneriyorum. 


TAŞKESEN: Taşkesen uzun aradan sonra bir yarış görüp üçüncü olmuştu. Bu yarıştan önce de aprantisi Muhittin Ok'la yaptığı 800 metrelik çalışmasındaki 23-49 çalışarak derecesiyle göz dolduruyor. Evvelki sene bunun gibi rakiplerle giriştiği mücadelelerden iyi sonuçlar çıkarmıştı. Apranti de atını yakından tanıyor. Ben bugün sürpriz bir tek tercih ederek yüksek ikramiye peşinde koşacağım. 

AĞADADAŞ: Bu koşudaki en önemli rakip olarak görünen Görkem'le kilo kiloya koştuğu yarışta az farkla geçilen Ağadadaş bu defa 10 kilo daha hafif koşacak Aprantisi Mertcan Çelik de her ilde iyi at binen bir apranti olarak göze batıyor. Bu yarış için yapmış olduğu 1000 metrelik çalışmasındaki 1.03 rahat derecesi de onun en denli hazır olduğunu görmemizi sağlıyor. Eğer bugün koşu içinde bir aksilik olmazsa kazanacağına inanıyor ve de banko öneriyorum. 

SEVER: Grup 1 Çanakkale Zaferi Koşusu'nu kazanan Ertürk'le ana baba bir, birçok defa grup koşularda en önlerde gördüğümüz Oğlumege'yle anadan kardeş olan Sever bu sene iki tane yarış gördü ve de son beşinciliğinde çok yakın bir arayla kaybetti. Bu defa baktığımızda rakipler onun kalitesine yakın olmasa da şimdiki formuna denk ve de AGFde %1 çıkmış. Bizim için çok cazip durumda olan bu safkanı mutlaka kuponlarımıza yazalım. 

Sihirli Kantarma'yı siz desteklerseniz, ayakta kalacak ve yayın yapmaya devam edecek. Son zamanlarda tahminciler bırakıyor, siteler kapanıyor. Çünkü bu sistemi ayakta tutmak için para gerekiyor. Bunun için de sizlere cebinizden para çıkmayacak çok basit bir yol sunuluyor. Bu kapsamda yaptığınız desteklerin önemini bir kere de vurgulamak istedim. Herkese bol şans.


Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

7.6.1.3.2
1.5 // 2
6 MİRENDA BANKO

1 TAŞKESEN // 7.2
4.10.18.5.7 // 11.10
2.1.5.13.7.6

21 TL // 132.3  TL 

2. ALTILI

Şablonu yayınlamadan evvel at silmeyi unuttuğumdan normalden biraz fazla tutmuş. Paylaştıktan sonra fark ettiğim için değişim yapmadım. Kurgum zaten büyük ikramiye odaklı olduğundan bugün de böyle olsun diyorum.

1 TAŞKESEN // 7.2
4.10.18.5.1 // 11.7
2.1.5.13.7.6
2 AĞADADAŞ BANKO
3.7 // 5.9
19.13.7.2.11

21 TL // 176.4 TL Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar