En Son

Post Top Ad

1 Haziran 2019 Cumartesi

01 Haziran Serkan Yaşar Ankara At Yarışı TahminleriYantar çok iyi bir form yakalamış durumda. Son iki yarışında çimde yaptığı üçüncülüklerden sonra daha evvelinde beş kere kazandığı kumda koşacak. Favori olan Akustik'in çıkacağı haberinden sonra bende favori konumuna geldi. Çakırali de takibimde olan ve de son yarışını dikkate almadığım bir at. Müslüm Çelik'le iyi anlaşıyor. 2200 metre üstünde sekiz kere koşan Altıncı His bunlardan dört tanesini kazanmıştı. Evvelki sene ilk defa koştuğu Tarım ve Orman Bakanlığı koşusunda da 5 boy fark yaparak kazandı. Şu anda uzunda koşan en iyi at olduğunu söylemekten çekinmem. Üç hafta öncesinde 1600 metrede Denizim'in kazandığı TBMM koşusunda da son metrelerde çok güzel sprint atmıştı. O gün 50 metre daha olsa geçebilirdi bana göre. Gruptaki mesafeye en uygun ve de hazırlıkları en iyi atlardan biri olan Altıncı His bugün Halis Karataş'la koşacak. Son günlerde üzerine bir sürü eleştiri oku atılan Halis Karataş'ın halen Türkiye'deki en iyi jokey olduğuna inananlardanım. 

Bu yarış aslında tam da evvelki seneki gibi koşulacak. Cevher koşuyu yavaş tempolarda götürürken diğer atlar da ona rahatsızlık vermeyecek. Evvelki yıl Satanhan kaçmış Denizim de onu takip etmişti ve de tempo çok düşük kalmıştı. Yine Altıncı His bu yavaş gidecek yarışta orta grupta bekleyip son düzlükte hepimizin bildiği gibi en dış kulvardan atacağı sprintle kazanan olacaktır. Ben de herkes gibi ona güvenip kuponumda banko yazacağım. 

Royal Avşar bugün gördüğüm en inatçı atlardan biri olan Gloin'i geçmeye aday görünüyor. Gloin gördüğü yarışlardan sonra iyice düzeldi. Bugün de başa geçip son 600 metrede yanına gelecek atlara direnmeye çalışacak. Royal Avşar da virajda liderliği alıp bitirmeyi sevenlerden. İşte bu iki at arasında erken başlayacak bir rekabetin meyvesini de Flying Bird toplar. Steppe Eagle da benim bomba beklediğim atlar arasında. 

Formunu bulan ve de sonunda maidenden çıkan Muşşi, o gün iç kulvardan bir anda kendini göstermiş, göstermesiyle de kazanması bir olmuştu. Daha dört gün önce koştu ama ben o yarışta safkanın çok da yorulduğuna inanmıyorum. Damon takibimde olan ve de sürpriz beklediğim atlardan biri. Son iki yarışına göre de Es Matador kesin yazılması gereken atlardan. İstanbul'dan gelen Mutineer'la da ben bu ayağın kapanacağına inanıyorum. 

Dorsa'nın ana baba bir kardeşi Hatırnaz gerçekten çok iyi hazırlanmış. 27 -54 çok rahat, 27 - 54 rahat, 28 - 1.10 rahat çalışmalarındaki bu dereceleriyle adeta kazanmaya geliyorum diyor. Kardeşi gibi süratli bir at olmasını beklediğim safkan son ayağı beklemeyi sevenler tarafından tek yazılabilir. Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

6.7.2.4.5.1
13.2.3.9.1.8.11
1 ALTINCI HİS BANKO
2.5 // 4.6
9.8.1.2
6 HATIRNAZ // 1.7

23.52 TL // 141.12 TL 

1 yorum:

  1. Elinize sağlık..Yorumlarınızdan çokçca faydalanıyoruz.. Renklam linklerini de tıklıyoruz :)

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar